Як видалити вірус WikiBuy (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити вірус WikiBuy. Це WikiBuy вірусів Видалення керівництво працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

WikiBuy є розширенням зловмисних веб-переглядача. Його встановленням означає, що інсталяції браузера викрадач на борту. Як ви, напевно, знаєте, викрадачі, нічого, але корисні. Тому не довіряти цим шкідником навіть за секунду. WikiBuy розширення обіцяє покращують результати роботи в Інтернеті і покупок, знаходячи відмінні ціни а також на популярних сайтів, як Amazon. На жаль, це брехня.

Неприємні розширення не допоможе вам в будь-якому випадку. Вона не може знайти відмінні ціни або пропозиції. Вона просто руйнує вашої діяльності в Інтернет, постійно бомбардування вас з питань. Якщо встановити його на своїх веб-переглядачах, не забудьте видалити його як можна швидше. Це впливає на найбільш популярні і використовуються браузерів як Mozilla, хром, Internet Explorer, Safari, Opera тощо. Незалежно від того, який з них є свій улюблений, він зараз інфіковано і Insafe використання. Зробіть собі ласку і скоротити перебування на викрадач короткого. Колись ви місце WikiBuy, почати шукати на інфекції інсталяційну папку і ви знайти його, видалити, негайно. Чим більше часу ви надаєте цей паразит на борту, більше проблем змушує вас. Не переносять його. Видалити його. І не зволікати. Час не є вашим другом.

WikiBuy розширення додається у ваш улюблений браузер ваш досвід Інтернет стає кошмар. Ви постійно переривається і перенаправляється на сайти третіх сторін. Викрадач також вносить зміни в настройках не Попрацювавши прошу вашого дозволу. Наприклад, він замінює вашу домашню сторінку і кращим пошукову систему у його власному домені так що ви постійно зазнають загроз. Численні реклами потрапити кинуті свій шлях на щоденній основі. Всього екрана покритий банери, купони, угоди, пропозиції, в текстах, тощо та ін. Будьте обережні з цих оголошень. Більшість з них не є безпечними. Вони або призводять до хитромудрий сторінки, повний паразитів, або вони приховують паразитів, себе. Якщо ви натиснете на неправильному оголошення, ви запрошуєте більше інфекцій у вашій системі.

Викрадач піддає вас до щоденної ризик шкідливих програм. І, це руїни перегляду веб-сторінки. Вторгнень ви змушені миритися з є так багато, що ви починаєте, уникаючи використання власних машин. Яка є родом з варіантом, враховуючи, що ви завжди одного кліка від інфекцій. Однак, ви не можете зробити це назавжди. Рано чи пізно вам доведеться використовувати комп’ютер, але з викрадач на борту, це справжній виклик. Єдиний вихід – видалення паразита назавжди. Тільки потім буде всі перервами зникають повністю. Не соромтеся. Знайти, де ховається викрадач і видалити його як можна швидше. Зробити так вручну, дотримуйтесь нашим гідом докладні видалення нижче. Все, що вам потрібно зробити це виконайте дії згідно точного порядку огляду і незабаром достатньо ваша машина буде вірусів знову. Діяти швидко. Затримки призвести до жалю.

Як ви застрягли з розширенням WikiBuy? Правда в тому, що шкідника обманом ви надавши йому дозвіл на в’їзд, як він не може отримати без нього. Це означає, що в якийсь момент ви дали йому дозвіл, але ви не пам’ятаю, відтак. Це тому, що шкідника використовує хитрий тактику, щоб обдурити вас. Вона ховається за freeware розшарування, спам-повідомлень, підроблені програми оновлення, пошкоджені сторінок, неперевірених торенти, і т. д. Якщо вам не звернути пильну увагу на те, що ви даєте дозвіл на, ви в кінцевому підсумку з інфекціями. Ваш неуважності є всі паразитів влаштовує найбільш. Жодний інфільтрації методи не досить гарний, щоб працювати без нього. Бути більш пильними в майбутньому. Не поспішайте і уважно прочитати все, перш ніж ви говорите “Так”.

WikiBuy видалити вірус

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити WikiBuy вірус з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *