Як видалити вірус WhiteClick Setup (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити вірус WhiteClick Setup. Це WhiteClick Setup вірусів Видалення керівництво працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

WhiteClick Setup є зловмисними паразита, який належить до сімейства adware. Його основною метою є перетворити ваш браузер на інструмент показу оголошення. Після того, як ця шкідливих програм заражає вашого браузера, зможе успішно виконати це завдання з легкістю. Не тільки це, але також переконається, що згенерований реклами і спливаючих вікон налаштовані відповідно до жертви веб-даних.

Завдяки здатності до adware вкрасти користувача перегляду історії та пошукові запити, звичайно. Ось як жертви екран буде отримати переповнений численними інтрузивні рекламні оголошення, які сприяють сумнівних ексклюзивні пропозиції, спеціальних продажів, знижки, купони, підроблені оновлення просить, сумнівної корисності інструменти, миготливий оповіщення тощо. Вони будуть спеціально орієнтовані таким чином, щоб привернути увагу користувачів. І кожен клік по них буде створювати доходів для хакерів і власники рекламованих сайтів.

Adware можна знайти свій шлях у вашому браузері з вашою допомогою тільки. Це вірно. Вам наданий доступ до них себе. Несвідомо, звичайно. Які часто можуть відбуватися Якщо відкрити повідомлення електронної пошти спам, особливо якщо вони містять вкладення або виконувані файли. Таке шкідливе програмне забезпечення також може поширюватися через пакетів програмного забезпечення, підроблені оновлення повідомлень, підроблені посилання та оголошень, корумпованих torrent файли, т. д.

кожного разу, коли ви завантажити програмне забезпечення через Інтернет, ми наполегливо радимо Вам зупинити свій вибір на Custom/ розширений установки. Це буде гарантувати, що ви зможете побачити, якщо будь-якого додаткового програмного забезпечення, що ви будете в змозі помітити, якщо ви вирішите виконати швидке встановлення. Багато користувачів роблять цю помилку. Дотримуйтесь наших порад і ви зможете легко зняти будь-які підозрілі дивлячись програми або програми, які ви вважаєте непотрібних або той, який ви ніколи навіть не призначені для завантаження в першу чергу.

Що таке добре відомо про adware, що вони не реальні вірусів. Чому? Тому що вони заразити ваш тільки браузерів, не ваша вся система. Однак, це ще не означає, що вони не шкідливі. Adware, не слід недооцінювати. Позаду згенерований оголошення ховаються приховані небезпеки. Ви можете бути одному кліці від зараження вірусом або гірше – відкриття бекдори для хакерів, які шукають спосіб вкрасти ваша особиста інформація наприклад, але не обмежуючись паролі, облікові дані банківського рахунку, номери кредитних карток, IP адрес, Ідентифікатор входу та ін. Такі дані є цінним для них, і вони навіть можуть поділитися ним з іншими третіми сторонами для отримання прибутку.

Якщо ви хочете відновити контроль над вашого браузера і повернутися до безпечних і безкоштовне досвід перегляду, радимо, що ви будете слідувати нашим інструкціям нижче, щоб дізнатися, як успішно видалити це дратує паразита з вашого ПК, перш ніж вона не надто пізно!

WhiteClick Setup видалити вірус

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, виконайте дії саме для того, щоб видалити WhiteClick Setup вірус з браузера.

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити WhiteClick Setup вірус з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *