Як видалити вірус Whileyouhavetheprize.stream (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers
Remove Whileyouhavetheprize.stream

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Whileyouhavetheprize.stream. Це керівництво Whileyouhavetheprize.stream видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Якщо ви бачите Whileyouhavetheprize.stream сторінки і “користувача вітання! Ви були обрані сьогодні отримувати безкоштовні iPhone X, PlayStation 4 або Samsung Galaxy S6! “Будь ласка, натисніть” ОК вимагати вашого призу, перш ніж ми піддавки, щоб хто-небудь!”спливаюче вікно, не хвилюйтеся. Ні, ви нічого не виграв. Whileyouhavetheprize.stream сайт є шахрайство. Відображається лише тому, що ваша машина вже не безкоштовно інфекції. Це гаваней викрадач неприємні браузер, і це те, що причини shady сторінки і вводить в оману щоб оголошення відображалося.

Шахраї використовувати сайт для своїх жертв ошукання особистої інформації. Це наживка. Не кусаються! Раз натиснути ОК та отримайте “Приз”, вам буде запропоновано заповнити форму. Не робіть цього, ні на що. Не пишіть ваше ім’я, адресу, вік і найголовніше, не розголошувати будь-які фінансові облікові дані. Хакери знаходяться після ваші гроші. Так чи інакше, вони знайдуть спосіб отримати його. Допомогою шантажу або з крадіжки вони будуть робити. Таким чином, не зробивши їх роботу легше, віддаючи приватної інформації. Закрити Whileyouhavetheprize.stream сторінку як можна швидше і почати шукати реальні проблеми, aka викрадач.

Як ми вже говорили, у вас є викрадач у вашій системі, що означає, що Whileyouhavetheprize.stream сканування не буде єдиним. Навпаки. Чим довше залишається викрадач, тим гірше буде отримати ваш скрутного становища. Покращення перетворюється на кошмар. Немає можливості веб-серфінгу зазвичай більше. Кожен раз, коли ви йдете в мережі, ви отримати перерваний. Або адже шахрайства як вищезгадані той, як ви перенаправляються до хитромудрий сайтів або ви отримуєте бомбардуванні, реклами, або обох. Це викрадач заслугою. Це буде не залишити вас у спокої і речей буде тримати на погіршення з часом.

Remove Whileyouhavetheprize.stream
The Whileyouhavetheprize.stream Virus

Шкідника займає повний контроль над раніше надійний браузерів і ваша думка вже не актуально. Ви бачите, що викрадач хоче, щоб бачити. Його руїни вашої діяльності в Інтернет і робить вас уникати використання ПК. Не тільки це, хоча. Інфекція також викликає вашій машині до underperform. Ви помітите, що ваш комп’ютер відстає, аварій і замерзає частіше. Деякі програми можуть не завантажується. Навіть підключення до Інтернету може стати unstable раптом. Але ніщо не може зрівнятися ризику конфіденційності, ви піддаєтеся впливу.

Неприємні шкідників шпигунів на вас і намагається викрадати конфіденційну інформацію тільки тоді надати його кіберзлочинців за ним. Не дозволяйте цього трапитися. Видалити викрадач якомога швидше. Не забувайте, ви маєте справу з хакерів і немає не результату, що ви будете задоволені. За винятком, коли викрадач не буде. Таким чином, видаліть його. Знайти, де вона ховається і видалити його на місці. Робити так вручну, дотримуйтесь нашим гідом видалення в кінці цієї статті. Не варто зволікати. Шкідника використовує кожну секунду, щоб завдати вам шкоди. Позбутися від нього як можна швидше.

Як викрадач увійти? Зрозуміло, він не відображається з синіх. Шкідника обманом ви його вводити. Так, він не може отримати без вашої згоди, і тому він перетворюється в трюки, як пошкоджені сторінок, freeware, спам-повідомлень, підроблені, неперевірених торенти, шкідливі оголошення третіх сторін, тощо. Якщо ви не відволікатися, будь-який з цих методів буде робити. Якщо ви звернете увагу, хоча, жодна з них будуть успішними. Враховуйте, що під час наступного підключення до Інтернету.

Будьте обережні, ви натискаєте на і те, що ви згодні. Тримайтеся подалі від тінистих сайтів і завантажити ваш app з надійних джерел лише. Завжди зробити вашу належної обачності. Це завжди легше попередити паразита в’їзд що займатися ним після того, як це вже дюйма

Whileyouhavetheprize.stream деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Тип msconfigі натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Whileyouhavetheprize.stream з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *