Як видалити вірус Web Companion | Оновлено

PUP

Web Companion висунутий як корисний інструмент, який допоможе вам зберегти ваш браузер від зловмисного програмного забезпечення, як рекламне ПЗ, spamware, шпигунського ПЗ та інших загроз безпеці. У дійсності нічим не відрізняється, від паразитів, він стверджує, що охороняють веб-переглядач від. ІТ спеціалістів класифікувати цей застосунок, як цуценя (потенційно небажаних програм). Але не робіть помилки, небезпека, що це програмне забезпечення може поставити вас у нічого, але потенційні. Навіть якщо це вдасться зберегти інші паразити від веб-портал, цей паразит має зловмисних місії своєї власної.

Як тільки Web Companion отримує встановлений, цей цуценя буде стежити за ваш онлайн діяльності і збирання даних, таких як, але не обмежуючись результати пошуку, браузер звички та історії веб-пошуку. З цією інформацією це буде здатний виробляти відповідної реклами вмісту, що ви, користувач, буде швидше за все, натисніть на. За кожен клік ви зробити, платять паразита. Але це ще все. Застосунок запрограмований на реклами стільки, наскільки це можливо, не звертаючи уваги, якщо вони призводять до безпечних джерел. Це означає, що ви можете отримати перенаправляються на підозрілі або навіть у небезпечне сайти третіх осіб, які можуть завдати шкоди вашому комп’ютеру.

Web Companion цуценя може бути завантажений і встановлено з офіційного сайту. Однак, це не єдиний спосіб для цей паразит розповсюдитися. Інші засобом поширення включають спам-повідомлень і вкладень, підроблені оновлень, freeware, torrent файли та інфікованих оголошення. Якщо ви отримуєте підозрілі електронні листи дивлячись, особливо якщо воно позначено як спам or/ і містить вкладені файли, це краще триматися подалі від нього. Це не рідкість для заражених листів позувати як повідомлення від надійних компаній як eBay, Amazon або PayPal. У таких випадках це найкраще, щоб порівняти адресу з тим, що перераховані на їх офіційному сайті, щоб переконатися, що це не підроблений. Якщо емейл не те ж саме, треба негайно видалити це повідомлення.

Web Companion може також отримати автоматично встановлений на вашому комп’ютері якщо ви не звертаючи особливу увагу на процес установки. Не буду поспішати з кардинальними. Прочитати кожен рядок тексту. Це завжди краще, щоб вибрати Custom/ розширений режим майстра інсталяції, який дає змогу переглядати бонус програмне забезпечення, яке було приховано від тебе. Все, що вам потрібно зробити це, вимкніть будь-яких додаткових програм та програм, так що вони не отримують на комп’ютері інстальовано.

АМАЗОНОК, не є вірус. Однак, це не нешкідливі небудь. Хоча це не може завдати шкоди вашій системі комп’ютера, це може призвести до пошкодження вашого браузера, який буде автоматично відображати на перегляду веб-сторінки. Якщо ви помітили раптові зміни у вашому браузері поведінку як відстаючі, повільний мінімізації та максимізації вікна веб, або якщо він займає більше часу для браузера реагувати, ви повинні знати, що це все через коли ЩЕНЯМ існування на вашому комп’ютері.

Крім того, ваш онлайн-безпеки та конфіденційності ставляться під загрозу. Шахраїв можна легко скористатися вашу ситуацію і отримати конфіденційні відомості, які вони можуть поділитися з іншими людьми, корисним цілях. Єдиний спосіб для вас, щоб відновити контроль над вашого браузера і захистити особисту або фінансову інформацію полягає у видаленні цей зловмисні програми з вашого ПК якомога швидше. Довше ви затримка вживати заходів, що гірше ваша ситуація стане.

Web Companion деінсталяції

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Web Companion з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *