Як видалити вірус Weather Inspect (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware
Remove Weather Inspect

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Weather Inspect. Це керівництво Weather Inspect видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Weather Inspect це програма, яка забезпечує погоди і прогнози. Цей інструмент має набір функцій. Це робить прогнози на сильні зливи та хмарність, у відсотках від вологи, швидкості вітру і напрям в різних одиниць. Weather Inspect використовує динамічний локалізації для отримання останніх погодні умови в поточній області. З інтуїтивно зрозумілий користувальницький інтерфейс утиліту воно може виявитися зручний і надійний помічник, звітів держави, але в іншому випадку. Weather Inspect має попався на очі експертів кібер-безпеки а не в хорошому сенсі. Програма були розділені як рекламне ПЗ у зв’язку з несанкціонованим процесів, проходить паралельно з його регулярних завдань.

Якщо ви не пам’ятаєте, встановлення Weather Inspect на ваш комп’ютер, не дивуйтеся. Багато людей, відкрити для себе цю програму без необхідності логічного пояснення про те, як вона отримала там. Подія не є таємничий, як може здатися. Офіційний сайт додатків, weatherinspect.com, показує, що це щось з місця. Існує помаранчевий кнопкуЗавантажити на головній сторінці, але воно не розміщуємо посилання. На рекламне по суті поширення через альтернативні методи. Найбільш поширений метод розподілу комплектації. Піратських програм, безкоштовні та умовно безкоштовні служити завантажити клієнтів для інструмента крадькома. Неліцензійне ПЗ буде пропонувати в рекламне як бонус. Ви можете прийняти його або зняти з неї виділення. Переконайтеся, що ви читали умови, так що ви б знайти опцію.

Remove Weather Inspect
The Weather Inspect Virus

Інші методи для розповсюдження Weather Inspect включають спам і попутних установок. Поштова техніка містить фізичної хост. Вкладені документи, зображення, архіви, папок та іншими перевізниками використовуються для передачі на рекламне ПЗ. Відправник представить файл як сповіщення від авторитетних компаній або організацій, як national post, райвідділу міліції, банку, установа, уряд відділення, соціальна мережа чи Інтернет-магазин. Увагу, що доступ до хост-файл є досить спонукати передачі за реклами. Щоб перевірити, чи є певне повідомлення є законним, доказ адресу електронної пошти відправника. Drive-by установок не вимагає посередника. Все що потрібно це для введення веб-сайт, або перейти за посиланням. Щоб убезпечити себе, робити ваші дослідження на підозрілі доменах.

Weather Inspect робить доходів для своїх розробників, підтримуючи вмісту третіх сторін. Підпільні програма відображає рекламу, що містить угоду торгових угод. Вони будуть бути залучені в широкий спектр форматів, включаючи банери, freebies, в тексті посилання, купон коробки, порівняння, перехідний інтерстиціального плаваючою, контекстні і у тексті оголошення. Щоб рекламні змісту привабливим, тому що більш користувачів б бути зацікавлені, в рекламне програмне забезпечення використовує спеціальні ефекти. Він прикрашає оголошення windows з кольоровими візерунками, скоропису шрифти і флеш-анімації. Ви можна буде використовувати з ексклюзивних пропозицій для різних споживчих товарів. Деякі з них можуть придбати інтерес. Увагу, що надійність запропонованих пропозицій не гарантується. ТОВ 2Steps-Софт, компанія за інструмент, заперечував відповідальність за вміст третьої сторони. Будь-які проблеми безпеки, ви, можливо, було б свій тягар поодинці.

Weather Inspect позах загроз з своєї власної діяльності почати з. На рекламне програмне забезпечення встановлено стежити за людей онлайн сесій і збирати інформацію з їх веб-браузера. Вона буде записувати історію, печиво, натискання клавіш, IP адреса, географічне розташування, демографічні дані, цензу, електронної пошти, номер телефону, Факс, імена користувачів, паролі та фінансових облікові дані. Зібрав вводу будуть упаковані в каталогах і продається на ринках darknet. Зверніть увагу, що власники за реклами не питайте користувачам дозволу слідкувати за її онлайн і збирати інформацію на них. Ваших конфіденційних даних може впасти в руках кібер-злочинців.

Weather Inspect деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Тип msconfigі натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Weather Inspect з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *