Як видалити вірус Update Checker (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware
Remove Update Checker

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити вірус Update Checker. Це Update Checker вірусів Видалення керівництво працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Update Checker програма є зловмисником. Він їх не задовольнить будь-який з його обіцянок. Це не перевірити наявність оновлень. Це просто їдалень з вашої діяльності в Інтернет у поганому. Update Checker класифікується як рекламне шкідників. Для того, щоб вижити, він повинен генерувати рекламних роликів. І це повірте. Але уявити собі не оголошення або два. О, немає. Інфекція тоне ви в море неприємні реклами на щоденній основі.

Кожен раз, коли ви йдете в мережі, ви отримуєте бомбардуванні з оголошеннями у всіх формах і проявах. Навіть сайтів, який колись безкоштовне не повністю розглядаються з банерів, купони, гіперпосилання, в текстах, розсувних панелей, пропозиції, кращі пропозиції та ін. Ви не можете зробити один хід онлайн не перериваючи adware. І все це погіршується з часом. Дратує роликів рости в чисел із кожен день. Не миритися з усього цього а видаліть з рекламного програмного забезпечення як можна швидше. Ніколи не буде корисним для вас у будь-якому випадку. Позбутися від нього відразу.

Remove Update Checker
The Update Checker Virus

Як ми вже говорили Update Checker атакують вас з рекламних роликів. Але ви знаєте, чому? Це не тому, що він хоче, щоб підвищити ваш досвід покупок в Інтернеті, це точно. Ні, за реклами призначена для одержання доходів pay-per-click для його власників. Кожного разу, коли користувач натискає оголошення, ці злочинці платять. Вони навіть краще платять кожного разу, коли ви перенаправляються до Спонсорувати веб-сторінки. Ви в основному стала свого спонсора, зберігаючи неприємні adware на борту. Не кажучи що вона повністю знищує вкладок, перериваючи ви кожен онлайн рух. Ви не можете отримати будь-яку робота. Ви намагаєтеся завантажити сторінку, ви перенаправляються до небезпечною. Ви намагаєтеся перевірити електронну пошту, численні роликів з’являються на екрані і заблокувати вміст на сторінці. Ви намагалися переглянути онлайн-відео, він отримує зробив паузу, щоб рекламні ролики перерв кожні 10 секунд. Це кошмар.

За реклами руїни вашої діяльності в Інтернет. Він перетворюється на кошмар і ви так дратує, і ви починаєте, уникаючи використання власних машин. Однак, уникнення це не рішення. Але ні миряться з порушник і нескінченних махінаціями. Єдине рішення, яке працює для вас є видалення Update Checker як можна швидше. Як тільки ви позбудетеся від боротьби зі шкідниками, все буде повернутися до нормального, і можна здійснювати навігацію в Інтернеті в світі знову. Також, поліпшить продуктивність вашого комп’ютера і ви не будете, досвіду збоїв системи і перезавантаження на щоденній основі. Не соромтеся. Знайти, де ховається оманливі шкідників і позбутися від нього відразу. Якщо ви хочете, щоб зробити це вручну, скористайтеся нашим гідом видалення в кінці цієї статті. Зробіть це зараз! Чим раніше пішло таке діло, тим краще.

Як ви заразитися з Update Checker? Правда в тому, що ви дозволяєте adware, введіть ваш ПК. Ви були, щоб дати йому зелене світло. Як шкідника не може отримати його без затвердження, його просили про це і ви, бувши відволікатися і недбало, сказали “так” не знаючи, що ви погоджуєтеся. Один з найпопулярніших тактики що рекламне програмне забезпечення використовує є підроблені програму або систему оновлення. Ви можете думати, що ви оновлюєте Adobe Reader під час, по суті, ви встановлюєте adware. Це сталося тому, що ви були недбалими і ви не читали умови, перш ніж прийняти їх. Ніколи не помиліться цього двічі. Завжди перевірте все, перш ніж ваша згоду. Інфекцій, Моліться за ваших недбалості. Не зробивши їх роботу легше, забезпечивши його.

Update Checker видалити вірус

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Update Checker вірус з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *