Як видалити вірус SweetSurpriseSlots | Оновлено

Adware
Remove SweetSurpriseSlots

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити SweetSurpriseSlots. Це керівництво SweetSurpriseSlots видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Якщо ваш ПК екран отримує раптом затоплені з тонни комерційних спливаючу рекламу, це абсолютно впевнені, що застосунок adware існували в системі. Така програма SweetSurpriseSlots і аналогічно до багатьох інших шкідливих програм, це типовий рекламної підтримки застосунку.

Тому будучи Категорія як застосунок adware, ніхто не хоче мати SweetSurpriseSlots по her/ свій комп’ютер. Однією з основних причин, щоб бути класифіковані як рекламне, є здатність SweetSurpriseSlots увійти в систему без будь-якого дозволу. Крім того, той факт, що немає ніякої гарантії, що послуги, що надаються додаток є довіреним, є реальний доказ того, що SweetSurpriseSlots повинні бути видалені з комп’ютера як можна швидше. В іншому випадку в рекламне програмне забезпечення може бути використаний для розповсюдження шкідливого програмного забезпечення, і ваша особиста безпека може бути введений в небезпеці.

Як правило, SweetSurpriseSlots отримує через свій офіційний сайт Sweetsurpriseslots. com. Якщо ви завантажити та інсталювати програму adware, він буде встановлювати розширення браузера Internet Explorer і Firefox, щоб надати вам комерційної реклами.

Remove SweetSurpriseSlots
The SweetSurpriseSlots Virus

Іноді SweetSurpriseSlots використовує інші методи проникнути віртуальної машини. За реклами входить вашої системи, що входять до складу інших програм і обманює вас, щоб затвердити її монтаж. Зазвичай це відбувається під час інсталяції нового програмного забезпечення на вашому комп’ютері, тому що ви не ознайомитися з умовами та умовами, передбаченими майстра налаштування програми. У цьому випадку ви просто погодитися на все, що в поспіху і нехай за реклами в систему, навіть не підозрюючи про це. Таким чином, ви повинні бути дуже обережні, щоразу, коли ви встановите нове програмне забезпечення на віртуальній машині. В іншому випадку, система безпеки буде бути під серйозною загрозою.

Як уже згадувалося вище, аналогічно до інших додатків adware, як тільки SweetSurpriseSlots входу до системи, вона починається повінь браузер з тонами комерційних спливаючу рекламу. На жаль, крім того, що ці оголошення є абсолютно марно для вас, вони є основна причина, чому ваш комп’ютер стає повільніше, відчуває часті системи збої, і ваша особиста безпека не гарантується.

Інша справа, що ви повинні знати про SweetSurpriseSlots є, що вона здатна моніторинг і запис історії веб-перегляду та налаштування віртуальних. Після того, як програма зібрано достатньо інформації про ваші звички перегляду, вона почне відображення третьої сторони контент на вашому моніторі. Майте на увазі, що ви не повинні довіряти будь-який реклами передбачено SweetSurpriseSlots, як рекламне застосунок не несу відповідальності за зміст, показаний на ваш веб-браузер. Таким чином, якщо клацнути на будь-яку відображувану спливаючу рекламу, ви могли б й отримаєте перевели в різні веб-сайти, які містять пошкоджені матеріалу.

Крім того, кожен клік на оголошення передбачено SweetSurpriseSlots, приносить прибуток третім особам, ховаючись за рекламне програмне забезпечення програми і продовжує своє існування. Єдиний спосіб розірвати всі марно реклами полягає у видаленні SweetSurpriseSlots з вашого комп’ютера. Через це видалення цієї програми від системи настійно рекомендується. Крім того, ви повинні переконатися, що ваш комп’ютер є добре захищений від зловмисних програм.

SweetSurpriseSlots деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити SweetSurpriseSlots з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *