Як видалити вірус Speed Dial New Tab (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Speed Dial New Tab. Це керівництво Speed Dial New Tab видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Браузер викрадачів є nasty паразити, які будуть перетворюватися веб досвід повного пекло. Speed Dial New tab розширення є прикладом такого зловмисного програмного забезпечення. Незабаром після свого вторгнення вона буде змінити настройки браузера і почати отримувати кілька оголошень, які будуть взяти на себе ваш екран і перервати будь-яку роботу ви робите онлайн. Що ще гірше, вона буде стежити за кожним кроком ви взяти в Інтернеті, а також крадіжки даних web як історія веб-перегляду та пошукових запитів, щоб краще налаштувати просувний вмісту, так що користувач є більш ймовірно, клацніть по ньому.

Кінцевою метою злочинців полягає у створенні доходу через схему pay-per-click. І це ще не все. Викрадачі здатні також замінити вашу домашню сторінку і нові вкладки сторінок з сумнівних власний сайт. Те ж саме відноситься і до систему бажаних пошуку. У цьому випадку, настроювані сторінки є вкладки “швидкий набір”

браузер викрадачів, як відомо, поширювати через спам-повідомлень і вкладень, підроблені оновлення запити, заражених посилання та оголошень, торренти, безкоштовне програмне забезпечення і т. д. Ви повинні розуміти, що таких шкідливих програм не можуть зламати ваш ПК поодинці. Викрадачі процвітають на недбалість і наївності. Вони може підкрастися до вас, поки ви встановити програмне забезпечення на вашому комп’ютері. Що характерно для є, що користувач вибирає для швидкого встановлення і тим самим несвідомо може встановлювати shady додатковий контент, який може серйозно нашкодити комп’ютерної системи.

Для того, щоб переконатися, що така річ не буває, і для того, щоб переглянути весь вміст те, що в даний час встановлено, ми рекомендуємо, вибравши Custom або розширений режим майстра інсталяції. Таким чином, якщо немає ніякого додаткового програмного забезпечення, ви зможете помітити його відразу ж і можна приступити до зняття виділення його, так що він не може отримати доступ до вашого комп’ютера.

Браузер викрадачів часто недооцінюється користувачами. Звичайно, це не може виглядати дуже небезпечно, але це не нешкідливі. По суті, це серйозне порушення ваш онлайн-безпеки та конфіденційності. Ви ризикуєте піддаючи конфіденційної інформації, таких як, але не обмежуючись паролі, IP-адреси, банківських рахунків, кредитних карт числа, Ідентифікатор входу та ін. Цінні дані, як це дуже привабливою для кібер-злочинці, і вони будуть спрямовані на отримайте це, для того, щоб поділитися з іншими третіми сторонами для отримання прибутку.

Особисті та фінансові дані не є єдине, що поставлено на карту тут. Підтримуючи цей паразит без нагляду, ви ризикуєте він бунтує браузер на момент його повного знищення. Ви бачите, тим довше вам відкласти діють проти цього викрадач, чим більше часу ви даєте йому, щоб збільшити вміст оголошення він генерує. Рано чи пізно браузер буде в змозі йти в ногу з численними оголошення, які скидаються свій шлях і почне аварії і заморозити на щоденній основі. У якийсь момент він буде зависати повністю і не можна робити будь-яку роботу в Інтернеті.

Якщо ви хочете, щоб повернутися до безпечних і безкоштовне досвід перегляду, ми настійно радимо, що ви рухатися швидко і видалити це дратує викрадач веб-переглядач, перш ніж вона здатна викликати серйозні збитки, які не можна скасувати.

Speed Dial New Tab деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Speed Dial New Tab з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *