Як видалити вірус SearchAwesome (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware
Remove SearchAwesome Virus

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити вірус SearchAwesome. Це SearchAwesome вірусів Видалення керівництво працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

SearchAwesome утиліта є нічого, але awesome. Це інфекція adware, і ви, напевно, знаєте, що цей тип шкідників є не годиться для вашої системи. На щастя для вас, це рекламне програмне забезпечення є знімним. По суті, це вважається порівняно легко, щоб вирішувати, якщо вжити негайних заходів, звичайно. Якщо ви нічого не робити, нехай паразита, діють вільно і безкарно вашої ситуації погіршуються в найкоротші терміни. Не роблять цю помилку.

Як тільки ви визначити SearchAwesome загрози, знайти точний ховаються плашкові та зніміть її. Не витрачайте час в дебатах. Це рекламне ніколи не буде корисним для вас. Вона була створена шахраї з єдиною метою їх обслуговують. Не допускайте його погубити роботи браузера під час виконання ходу. Візьмуть справу в свої руки і позбутися від порушника перший шанс, що ви отримуєте. Чим швидше він пішов з вашої системи, тим краще.

Це рекламне програмне забезпечення перетворює ваш раніше нормальної діяльності в Інтернеті в кошмар. Один раз в, вона додає докучливих розширення для всіх ваших браузерів і впроваджує їх з оголошеннями. Ви починаєте бачити численні роликів на щоденній основі. Кожен раз, коли ви йдете в мережі, весь екран повністю покрита оголошення у всіх формах і проявах. Навіть сторінок, який колись безкоштовне тепер важкий на банери, купони, пропозиції, спеціальних пропозицій, гіперпосилання т. д. і т. д.

Remove SearchAwesome Virus
The SearchAwesome Virus

чому ви думаєте, ви в даний час бомбардування з реклами? Це не тому, що за реклами хоче, щоб допомогти вам з вашого онлайн покупки. Звичайно, не. Шкідника використовує механізм pay-per-click хакери розбагатіти. Для кожного авантюрний натисканні на вони платять. А ще краще платять за кожен shady сторінки ви перенаправляються до. Вас стає їх спонсора. Що ще гірше, хоча, є той факт, що ви постійно піддаються шкідливих програм.

Ніщо не відображає за реклами може бути надійним. Більшість оголошень відображається авторами, і вони доставити інфекцій. Або вони переспрямування до сторінок, які доставляють інфекцій. В основному, неправильно одним клацанням миші і ви завантажити більше шкідників на комп’ютері вже інфіковані. Майте на увазі, що ваш комп’ютер вже бореться і страждання через цей єдиний adware. Її швидкість є повільним. Він виходить з ладу весь час. Це перезавантаження без причини. Ваш браузер є настільки перевантажені з оголошення, що вони не можуть відображуватися будь-який вміст. Це кошмар. Додати що malware ризик ви постійно піддаються, і ви немає ніяких підстав не позбутися неприємні рекламного програмного забезпечення як можна швидше. Це зробити. Дотримуйтесь нашим гідом видалення в кінці цієї статті і чистої ПК раз і назавжди. Нам довіряють, своє майбутнє я буду дуже вдячний.

Як зробив SearchAwesome керувати ввести ваш комп’ютер без тебе реалізації? Цей adware не є повноцінним вірус. Це зловмисна програма, і він не може отримати без вашої згоди. Без дозволу, не прийому. Програма прив’язано до шукати вашої згоди, але вона робить це в sneakiest способом. Цей заклад перетворюється на стара, але золото засоби інфільтрації як спам повідомлення електронної пошти, freeware розшарування, пошкоджені посилання, шкідливі оголошення третіх сторін, підроблені програму або систему оновлення, неперевірених торенти, т. д.

будь-який з цих методів буде працювати, якщо ви недбало і не звернути увагу на те, що ви говорите “так” на. Бути більш пильними, якщо ви хочете зберегти ваш комп’ютер безкоштовно інфекції. Завжди уважно читайте дрібний шрифт і якщо ви помітили щось незвичайне, не натискайте кнопку “Приймаю”. Бути напоготові. Якщо ви не дбаєте про комп ‘ ютер, ніхто інший буде або.

SearchAwesome видалити вірус

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити SearchAwesome вірус з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *