Як видалити вірус RevealingQuestions (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити RevealingQuestions. Це керівництво RevealingQuestions видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

RevealingQuestions Шкідливе програмне забезпечення, яке належить до категорії adware. Що робить цей adware це він генерує різних нав’язливою рекламою у вигляді спливаючих вікон, які часто сприяють ексклюзивні угоди і пропозиції, спеціальних продажів і угод, купони, як добре миготливий повідомлень і підроблених оновлення запити. Такі сумнівного оголошення, можливо, текст під ними як “Працює на RevealingQuestions”, “Реклама від RevealingQuestions”, “Приніс вам RevealingQuestions”, т. д.

це не рідкість для таких оголошень сприяти або закликаю вас встановити сумнівною програмне забезпечення, як додатки, панелі інструментів, додатки та інші утиліти для вашого браузера, які рекламуються як корисні. Поряд з оголошення атак, яка може бути виринаюча форма або він інжектіруемих оголошень в кожної веб-сторінки, які ви відвідуєте також можна помітити, що деякі небажані програми можуть інсталюватися без відома користувача.

Рекламне ПЗ часто зустрічається закутаний разом з іншим програмним забезпеченням, що безкоштовно пропонуються в Інтернеті. Це дуже загальний для користувачів несвідомо дозволити таких шкідливих загроз в своїх ПК. Це тому, що зловмисне програмне забезпечення належним чином не розкриваються у вмісті сказав розшарування. І з причин. Хто хотів би завантажте шкідливе шкідник? Ніхто.

Для того, щоб бути в змозі мати повний контроль під час процесу інсталяції, ми рекомендуємо вибирають Custom або розширений режим майстра інсталяції. Таким чином, ви можете побачити повний список включені програмного забезпечення і зможе легко зняти виділення будь-яких небажаних програмне забезпечення, яке ви вважаєте підозрілі або ніколи не хотів, щоб завантажити в першу чергу.

Також радимо нашим читачам звернути пильну увагу, коли вони оновлюють їх програмного забезпечення. Завжди отримати ваш оновлення з офіційного і ліцензованих джерел. Не бути швидким, щоб натиснути на перший спливаюче меню, яке з’являється на екрані. Часто такі повідомлення є підробленими і просто намагається заманити вас в тінистих посиланням, що буде робити нічого, але дати вам оновлення ви хочете.

Рекламне ПЗ як відомо зробити комп’ютера продуктивністю більш млявим і схильні до зависає або виходить з ладу. Це, звичайно, буде пекельних досвід для тих, хто, який намагається використовувати свій браузер. З кожним днем цей паразит зловмисних запустить все більше і більше оголошень нападів, які дуже добре може призвести до кінцевої аварії браузера, або ще гірше – причиною пошкодження на вашої комп’ютерної системи. Все завдяки перевантаження системи в результаті численних рекламних оголошеннях.

Ми рекомендуємо вам діяти швидко і видалити цей adware, як тільки ви виявити його присутність на комп’ютері. Тому що, річ, ви можете бути одному кліці від попадання в пастку кібер-злочинців. Ви ніколи не знаєте, де ці спливаючих вікон та зв’язок може змінити спрямування вам. Не ризикувати вашої особистої інформації, як паролі, банківські рахунки, номери кредитних карток, IP-адреси тощо отримувати вкрадені хакерами, які може вибрати, щоб поділитися з іншими третіми сторонами для отримання прибутку. Дотримуйтеся інструкцій нижче, щоб успішно справу з цим зловмисним програмним забезпеченням, перш ніж він здатний робити будь-які серйозні збитки.

RevealingQuestions деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити RevealingQuestions з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *