Як видалити вірус Regardensy (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити вірус Regardensy. Це Regardensy вірусів Видалення керівництво працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Браузер викрадачів, ймовірно, найбільш дратівливих типу віруси там. Чому? Тому що вони повеней на екрані з дратівливих спливаючих вікон і оголошень, спеціальні пропозиції, ексклюзивні пропозиції та купони, блимає повідомлень, підроблені запитів оновлення і т. д. Більше того, викрадачі мають можливість змінити настройки браузера та обміняти домашню сторінку і кращим пошукову систему на користувача.

Зловмисні програми можуть відстеження активності перегляду, а також як зібрати всі ваші дані як web історії і звички, паролі, облікові дані входу, кредитними номери карток і багато іншого. Приклад викрадач інфекції-Regardensy перенаправлення. Якщо ви постійно, перенаправляються на цей сайт, це знак, що ваш веб-переглядач було викрадено.

Шкідливих програм з браузера викрадач категорії є дуже легко поширитися. Найбільш поширеним засобом поширення є оновлень спаму в електронної пошти і вкладень, комплект програмного забезпечення, підроблені, інфікованих та реклами, посилання та ін. Як ви можете зберегти ваш комп’ютер від цього вірусу? Є деякі речі ми рекомендуємо користувачам робити для того, щоб запобігти майбутні викрадач інфекції. Користувачі не рекомендується відкрити повідомлення електронної пошти від невідомих відправників, особливо якщо вони містять вкладення або виконувані файли.

Такі електронної пошти називається спам з причини. Цілком можливо, що вони можуть містити певний тип вірусу. Також було б краще зупинити свій вибір на Custom або розширений режим майстра інсталяції під час встановлення програмного забезпечення з Інтернету. Таким чином ви можете мати повний контроль над те, що насправді інсталюється на комп ‘ ютері і можна легко зняти виділення будь-якої програми, що здається підозрілим для вас або навіть не хочу, щоб завантажити в першу чергу.

Браузер викрадачів є не широко вважаються дуже небезпечні. Тим не менш, вони не можна недооцінювати. Хоча оголошення напад може здатися не дуже, небезпека є там. Вона ховається за сторінок, ця реклама переспрямувати вас. Ось чому це не гарна ідея, щоб натиснути на будь-які підозрілі спливаючі вікна або реклами, які здаються занадто добрими, щоб бути правдою.

Якщо ви потрапляєте в пастку, викрадач, у кращому випадку сценарію, що вона буде тільки дохід pay-per-click для хакерів і власникам веб-сторінок. Гіршому випадку, Ну, відкрити бекдори хакерами, які можна запустити інших типів вірусів, що троянських коней, хробаків або навіть вимагачів на вашому комп’ютері. Якщо ви хочете, щоб уникнути таких збитків, ви повинні діяти швидко і видалити цей неприємний паразита з вашої комп’ютерної системи, дотримуючись нашим інструкціям нижче.

Regardensy видалити вірус

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Regardensy вірус з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *