Як видалити вірус Power PC Care 2018 | Оновлено

PUP
Remove Power PC Care 2018

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Power PC Care 2018. Це керівництво Power PC Care 2018 видалення працює на всіх версіях Windows.

Power PC Care 2018 рекламується як дуже корисним інструментом, який може допомогти вам оптимізувати продуктивність комп’ютера. Насправді це принесе вам не спрацьовувань. АМАЗОНОК, (потенційно небажані програми) немає нічого, крім неприємностей. Після того, як він отримує встановлені, вона буде вторгнутися будь-якому браузері у вас є на вашому комп’ютері. Потім вона буде приступити генерації всі види реклами – спливаючі вікна, у тексті, банери, навіть блимає повідомлення попереджень. Мета полягає у створенні доходу через схему pay-per-click.

Шкідливе програмне забезпечення може легко вторгнутися в вашу конфіденційність і вкрасти особисту інформацію, таких як, але не обмежуючись журнал браузера, пошукові запити та веб звички. Даних наступним чином є дуже цінним, так як вона може допомогти краще настроїти просувний вміст, шкідників кібер. Так що жертва, швидше за все, натисніть на відображувану оголошень.

Remove Power PC Care 2018
The Power PC Care 2018 Virus

Power PC Care 2018 може бути встановлена свідомо користувачів, думаючи, що ця програма буде підвищити продуктивність своїх комп’ютерів. Але цей паразит може також sneak через через спам-повідомлень, підроблені оновлення запити, пакетів програмного забезпечення, torrent файли, а також заражених посилання та оголошень. Для того, щоб переконатися, що не прихованих software отримує доступ до комп’ютера без знання та дозволу. Ми настійно рекомендуємо, вибирають Custom/ розширений режим майстра інсталяції.

Таким чином, легко відобразиться якщо існують будь-які додаткові установок. Якщо виникнуть такі, все, що вам потрібно зробити, це просто знімете з них виділення, і вони обов’язково здійсняться немає доступу до комп’ютера. Ми також рекомендуємо наших користувачів не довіряти випадкових спливаючих вікон, що закликає їх дотримуватися сумнівних оновити посилання. Замість цього, покладатися на офіційний і ліцензованих джерел лише, коли слід оновити програмне забезпечення.

Цей цуценя може перетворити веб-перегляду в пекельних досвід. Він постійно буде перервати вашу роботу онлайн, так що він може відображати рекламу нав’язливим. Паразита піде, навіть, як до того, щоб перервати відео ви намагаєтеся дивитися онлайн, показуючи shady оголошень. Але гірше ще попереду. Це тільки питання часу, перш ніж ваш веб-переглядач отримує занадто перевантажені вмісту оголошення, кинув на нього, і в якийсь момент вона почне аварії і заморозити, поки він припиняє роботу повністю.

Ви повинні слідувати наші поради і видалити цей паразит небезпечних з комп’ютера, як тільки ви виявити свою присутність. Ви нічого не виграє, тримаючи його. З часом, ваша ситуація не покращиться. Він може лише погіршити. Тому якщо ви хочете, щоб повернутися до безпечних і безкоштовне досвід перегляду і захищати вашу особисту інформацію, так що кібер-злочинці не може отримати в свої руки його, ви повинні швидко. Ми допоможемо вам успішно боротися з цим злом. Просто дотримуйтесь наших докладні інструкції нижче.

Power PC Care 2018 деінсталяції

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Power PC Care 2018 з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *