Як видалити вірус Poweliks (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Trojans

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Poweliks. Це керівництво Poweliks видалення працює на всіх версіях Windows.

Poweliks є нещодавно розробив троянського коня, який необхідно без дозволу проникнути ваш ПК. Шкідливих загроз (також відомий як Win32/ Poweliks, або Trojan. [ ]) зазвичай входить операційної системи мовчки, використовуючи пошкоджені спам вкладень електронної пошти, Microsoft Office експлуатувати (CVE-2012-0158), програмного забезпечення або різні інші бекдори безпеки. Тим не менш, найважливіші про Poweliks в тому що підпільного трояном не створює будь-яких файлів на віртуальній машині, що робить його виявлення дуже складно.

Як правило Poweliks зловмисне програмне забезпечення розповсюджується по фішинг-листа, який нібито надсилається пошта Канади або USPS поштою. Електронної пошти користувачі отримують держав, що поштова служба не вдалося доставити деякі елемент і тепер забезпечує відстеження інформації у вкладений файл. У випадку, якщо ви не чекаючи будь-яку посилку буде доставлений, можна не відкривати такі підроблені листи та стерти їх відразу ж від. В іншому випадку ваша система буде заражені шкідливим.

Майте на увазі, що такого роду обману широко використовуються, таким чином ви повинні бути дуже уважним, будь-які підозрілі електронні листи та пропозиції, які ви отримуєте. Крім того, це дуже важливо для захисту вашої віртуальної машини проти шкідливих і шпигунських програм, в іншому випадку, ви дуже ймовірно, виникли проблеми, пов’язані з безпекою.

Poweliks проживає в реєстрі Windows тільки, що новий метод для розповсюдження шкідливого програмного забезпечення, тому що початкові файли провести весь код зашифрований і приховані, який є необхідним для всієї системи. Нападники мають експлуатовані уразливості CVE-2012-0158 в роботу Microsoft. Фактично робить те, що Poweliks є створення реєстру автозавантаження, який виконує законних rundll32.exe. У випадку, якщо Віртуальна машина має PowerShell або .NET framework, він завантажує його з офіційного сайту Microsoft.

Після цього інфекція розшифровує сценарію PowerShell від зашифрованих JavaScript. Як тільки зловмисних операції виконуються, Двійкові програма виконується. В результаті, програма з’єднається з певних віддалених місць, щоб отримати команд нападників. У зв’язку з тим, що всі дії, які виконував зберігаються в реєстрі, немає файлів на комп’ютері створюється окремий епізод.

Щодо автозапуск реєстру характер, що розшифровується з ключем ім’я не є символ ASCII так Regedit не вміє читати це. З цієї причини користувач не може відкрити розділ реєстру.
Зловити інфекції, а. в. рішення має виявити початкового документа Word до його виконання, і перш ніж він досягне жертви. Іншим рішенням є виявлення програмного забезпечення експлуатувати після його виконання.

Для того, щоб уникнути таких питань безпеки, ви повинні переконатися, що ваша операційна система є добре захищений від зловмисних програм. Однак, не можна просто видалити Poweliks від системи, тому що це небезпечно застосування. Як немає ніякої гарантії, чи ваш ПК б заразитися чи ні, вам доведеться інсталювати програму авторитетних анти-шкідливих програм. У вашому випадку звичайно, ви повинні мати Poweliks removal tool, який буде стерти Poweliks шкідливих програм з вашої віртуальної машини.

Poweliks деінсталяції

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Poweliks з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *