Як видалити вірус PCTuner | Оновлено

PUP

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити PCTuner. Це керівництво PCTuner видалення працює на всіх версіях Windows.

PCTuner були класифіковані як потенційно небажані програми (PUP), основною метою якого є, щоб прийняти ваші гроші. У самому справі, як тільки програма інфільтратів вашої системи, має своїх кращих переконати вас, що ваш комп’ютер сповнена шкідливих загроз. Однак, ви не повинні довіряти PCTuner так легко. В іншому випадку, система безпеки може бути дійсно введений в небезпеці.

Як тільки PCTuner зараження комп ‘ ютера, вона починає виконання щоденних сканування системи, незалежно, якщо ви затвердили, їм чи ні. Звичайно, результати цих щоденних сканує є повністю фальшиве, так що ви не повинні вірити їм. Це пояснюється тим, що результати є спеціально, щоб викликати хаос і обдурити вас, що єдиний спосіб врятувати ваш ПК зателефонувати номер телефону, який відображається на моніторі. Тим не менше, маючи на увазі те, що єдиною небезпекою на вашій системі, а саме: PCTuner, безумовно не довіряти цього додатка.

Власне, PCTuner чи потрібен ваш дозвіл на в’їзд комп ‘ ютера. Додаток є настільки творчо, коли мова йде про що ви себе на затвердження його установки, що ви навіть не розумієте, вона присутня в системі. У самому справі, як тільки ви помітите в рекламне програмне забезпечення на ваш комп’ютер, коли браузер отримує затоплені з комерційної реклами, яка вам не потрібно взагалі.

Як PCTuner не можна завантажити з її офіційний веб-сайт, програма використовує різні але загальновідомі методи розподілу. До них відносяться ховатися за спам вкладень електронної пошти, freeware, пошкоджені посилання або веб-сайти і видаючи фіктивні оновлення. Спільною рисою серед ці методи розподілу є те, що вони залежать від вашого відволікання.

Наприклад, під час інсталяції нового програмного забезпечення, більшість користувачів комп’ютерів не читали умови надаються Майстер установки. З цієї причини вони несвідомо затвердити встановлення додаткових програм і нехай adware в їх системах. Для того, щоб уникнути цього потрібно бути дуже уважним коли установка нових програм у системі і ретельно вибирайте джерел для їх завантаження. Крім того, PCTuner може заразити ваш комп’ютер, ховаючись за спам вкладень електронної пошти, пошкоджені посилання та веб-сайти, або просто видаючи себе за фіктивними системи або оновлення програми.

Майте на увазі, що для того, щоб збільшити свої шанси, щоб обдурити вас, PCTuner витрачає деякий час перегляду рингу. Після того, як на рекламне записує достатньо даних про вас, вона починає відображенні замовний реклами відповідно до ваших особистих інтересів. Таким чином можливість для вас, щоб відкрити оголошення значно зростає.

Тим не менш, основним питанням про PCTuner є, що застосування не тільки стежити за вас. Якщо в системі присутній, програма здатна крадіжки особистих і фінансових даних і ділитися своїм досвідом з третіми сторонами, які можна використовувати для зловмисних цілей. Якщо ви не хочете, щоб це відбулося, необхідно видалити PCTuner з комп’ютера прямо зараз.

PCTuner деінсталяції

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz [[]]
тут, 30 знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити PCTuner з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *