Як видалити вірус PC Speed Care | Оновлено

PUP

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити PC Speed Care. Це керівництво PC Speed Care видалення працює на всіх версіях Windows.

PC Speed Care є потенційно небажаних програм (PUP). Тим не менше немає нічого потенційних у вашій ситуації. Ви знаходитесь в небезпеці. PC Speed Care не є програмою, вона каже, що це. Шкідника лежить на обличчі, намагається вкрасти гроші. Не дозволяйте йому. Як тільки ви плашкові його на борту, знайти точний ховаються плашкові і видалити його, перш ніж він примудряється досягнення своїх зловмисних цілей. PC Speed Care позах як корисні програми, оптимізатор системи, які допоможуть вам очистити вашу машину від інших паразитів і вирішення проблем. На жаль, не єдиний слово не вірно.

PC Speed Care це оманлива застосування, і він не буде корисним для вас у будь-якому випадку. Не вірити його брехні, навіть на секунду, тому що ви тільки зробить скрутне становище гірше. PC Speed Care повинна йти, це точно. Чим швидше він видаляється, тим краще. Ти той, хто несе відповідальність за благополуччя вашої машини. Ви повинні видалити порушник. Не соромтеся, щоб зробити це. Зволікання не є вашим другом. Це не є час. Знайти, де PC Speed Care є приховування і видалити його на місці. Це кращий курс дій, які можна взяти. Прийняти його.

Після установки, PC Speed Care стверджує, що вона виявила кілька проблеми на вашій машині. Потім, до послуг гостей виправити їх. Однак, коли ви намагаєтеся йти разом з передбачуваним прибирання процесу, PC Speed Care говориться, що вам необхідно придбати повну версію. В іншому випадку ти не спроможні нічого зробити. Це ваш перший знак! Не ігноруйте його. Програма, що рекламується як-безкоштовне додаток не повинен просити вас платять за повну версію, або інші функції. Це має “афера” написано над ним. Не роблять помилку, вважаючи АМАЗОНОК і купувати що-небудь. Що швидше за все, ви не отримаєте все, що в обмін на свої гроші.

Хакери отримають платіж, хоча, і вони будуть використовувати свої гроші для розробки інших шкідливих програм, як це одне. Не стала свого спонсора. Нічого не так з вашого ПК. Там не без проблем, за винятком неприємні PUP PC Speed Care, звичайно. Це фактичне питання, який повинен бути виправлені. На щастя для вас, ми надаємо видалення легко дотримуватися керівництва в кінці цієї статті, яка допоможе вам боротися з інфекцій вручну. Не соромтеся, щоб використовувати його. Чим раніше ви позбудетеся від цуценя, тим краще.

Крім намагається змусити вас платити за неперевіреними додатків, боротьби зі шкідниками також може зруйнувати роботи браузера, бомбардування ви з численними оголошень, які також сприяння підроблені додатків або приховувати інших загроз. Не натискайте на що-небудь. Видалити неправдивими цуценя і зберегти ваш комп’ютер в безпеці. Але зробити це швидко. Оголошення, що генерує цуценя є дуже нав’язливим і іноді з’являються прямо під курсором миші. Рано чи пізно ви будете натисніть кнопку. Не дозволити подібного трапитися. Видалити PC Speed Care зараз!

Як ЩЕНЯ отримати на борту? Ви пам’ятаєте, надавши йому дозвіл на в’їзд? Ні. Це тому, що вона хитрості ви в даючи їй зелене світло, не знаючи, що ви даєте зелене світло. Бути більш обережним, коли ви онлайн. Такі шкідники всюди, ховаючись за реклами, посилання та сторінками. Один клік є все, що потрібно для вас, щоб запросити PC Speed Care у вашій системі. Бути обережним і зробити вашу належної обачності. Те, що хакери треба самому домогтися успіху є недбалість, поспіх і відволікання. Не grand їх. Вони ведуть до інфекції. Що захищає вас від інфекції є пильність і обережності.

PC Speed Care деінсталяції

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити PC Speed Care з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *