Як видалити вірус Oload.icu (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Поява Oload.icu сайту означає одне. Що комп’ютер вже не рекламне програмне забезпечення безкоштовно. Так чи інакше, паразити з adware сім’ї вдалося проникнути на пристрої непомітно і зараз викликає проблеми. Не хвилюйтеся, цей зловмисниками обмежує її атаки веб-браузери тільки. Це означає, що ваш комп’ютер не був інфікований.

Це, як кажуть, з моменту боротьби зі шкідниками вторгається і називає веб-переглядач її будинку, вона почне створювати численні дратівливих оголошень. Вони можуть бути у вигляді спливаючих вікон, в текст, банери або миготливим оповіщення. Вони могли б також підкреслено тексту, яка читає «Працює на Oload.icu», “Притягнуто до вас по Oload.icu”, ‘Реклама від Oload.icu’, т. д.

велика кількість акцій буде дуже руйнівним для браузер, змушуючи його аварії і відстає на щоденній основі. Ви також повинні знати, що рекламне не запрограмована для перевірки сторінок, вона стане спонсором, так що немає ніякого способу дізнатися напевно, де ви можете отримати перенаправлені на. Ви можете бути одним простим рухом будучи перенаправляються до заражених сайтів, що буде домагатися, щоб уразити ваш комп’ютер.

Доброю новиною є те, що цей паразит не є як передової. Єдиним способом для того, щоб проникнути ваш комп’ютер є, якщо ви встановити самостійно. У більшості випадків користувачі роблять, навіть не підозрюючи про це. Часто adware ховається за спам і тіньові рекламу. Рекомендовано видалити будь-який спам-повідомлень від невідомих відправників, особливо якщо вони містять вкладень і виконуваних файлів. Також, якщо оголошення здається занадто гарним, щоб бути правдою, в дійсності, це може бути розроблена, щоб заманити вас в пастку. Переконайтеся, що для відвідування тільки надійним веб-сторінок.

Якщо вам потрібно оновити ваше програмне забезпечення, не поспішати в натиснувши на перший оновлення спливаюче, яка з’явилася на екрані. Частіше за все така сповіщення виявляються шахрайських. Рекламні програми також можна знайти свій шлях на вашому комп’ютері через torrent файли та пакетів програмного забезпечення. Ось чому ви повинні звернути пильну увагу на те, що вам потрібно завантажити і подумайте двічі, перш ніж натиснути на цю кнопку “Згоден”. Зробіть це звичкою ретельно читати умови. Також рекомендується інсталювати під custom/ додаткові параметри, щоб переконатися, що будь-який контент бонус не приховано від тебе.

Oload.icu веб-сайт не має місця на вашому веб-браузер. Його спливаючі вікна будуть за вами йти незалежно від того, яку сторінку ви переглядаєте. Навіть сайт, який не відображати будь-які оголошення тепер буде отримувати залита рекламні змісту. Паразита покликаний зробити вас натискають на оголошення стільки, наскільки це можливо. За кожен клік, що ви робите платять за реклами. Для забезпечення своєї місії є успішним, він буде шпигувати за вас. Ваших дій в Інтернеті буде відстежуваних нон стоп а дані як перегляду історії і результатів пошуку – зібрані, просто так що він може надати цільові вмісту можна швидше за все, натисніть на.

На жаль, що не може бути тільки особисту інформацію, яку він може вкрасти у вас. Паролі, IP-адреси, облікові дані банківського рахунку, номери кредитних карток, Ідентифікатор входу, т. д. також може впасти в руки злочинців, які прагнуть продати ці дані інших сумнівних третім особам. Єдиний спосіб вирішити цю проблему полягає у видаленні цей неприємний паразита, поки не стало надто пізно!

Oload.icu деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Oload.icu з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *