Як видалити вірус MySearchDial (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers
Remove MySearchDial

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити вірус MySearchDial. Це MySearchDial вірусів Видалення керівництво працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Браузер викрадачів є шкідливих паразитів, які можна перетворити ваш досвід перегляду повної пекло. MySearchDial перенаправлення є ознакою ваш браузер був викрадений. Цей паразит будемо бомбити вашу екран з різних видів реклами. Він навіть буде йти, як до того, щоб перервати відео, який переглядався, просто відображати більше оголошень. Що таке точка так багато реклами?

Щоб створити дохід хакерів за цей зловмисних програм, а також заохочувати сторінок, за допомогою метода PPC (оплата за клік). Для того, щоб гарантувати прибуток, викрадач буде вкрасти вашу онлайн інформацію, таку як перегляду історії, пошукових запитів і web звичок тощо, так що вона буде налаштувати за реклами відповідно і зробити їх більш привабливим для користувачів. Більше того, викрадачі мають можливість змінити настройки браузера і навіть установки додатків, розширень або панелі інструментів навіть не Попрацювавши прошу вашого дозволу.

Викрадачі є підлий шкідників, які будуть не соромтеся, щоб обдурити вас з усіма засобами, необхідним, так що вони зможуть отримати доступ до вашого комп’ютера. Тому зрозуміло, чому так багато користувачів стають жертвами кібер інфекцій. Давайте будемо чесними, якщо ви бачите оголошення, що сприяє ексклюзивні продажів або знижки для взуття, що ви перевірили онлайн, будеш кликати, право? Це те, що кібер-паразит розраховує, що. Якщо ви бачите оголошення, яке виглядає занадто добре, щоб бути правдою, швидше за все це. Ми рекомендуємо, відмови від натиснувши на сумнівних посилання та оголошень, оскільки вони часто призводять до заражених джерел, які можуть пошкодити комп’ютер.

Remove MySearchDial
The MySearchDial Virus

Браузер викрадачів також відомі прикриваються спаму електронної пошти і вкладень, підроблені оновлення запити, програмне забезпечення, комплектації, потокові файли, і т. д. Якщо ви хочете зберегти ваш комп’ютер в безпеці і шкідливих програм безкоштовно, то ви повинні бути обережні, а під час перегляду Інтернету. Лише натисніть на посилання, які ви точно знаєте, що є законним і заслуговує на довіру. Кібер-злочинці покладатися на недбалість і наївності. Бути розумнішими. Обачність є ключем до захисту вашу присутність в Інтернеті.

Браузер викрадачів можуть бути небезпечними як троянський кінь, але вони нічого, але нешкідливий. Якщо ви тримаєте кібер паразита без нагляду, ви зіткнетеся численні наслідки, які неодмінно змусять вас шкодую, що не діяти рано і видалити цю загрозу зі свого ПК. Існування на ваш браузер викрадачів призвести до зменшення швидкість Інтернету. Крім того, ваш браузер почне відчувають труднощі для належної роботи. Чим довше паразита залишається на комп’ютері, тим більше оголошень, він буде генерувати. Це тільки питання часу, поки веб-переглядач отримує настільки перевантажені з рекламою, що вона почнеться гуркіт і в кінцевому підсумку перестати працювати повністю.

Як ніби все це не є достатньо, хакери можна використовувати цей дратує інфекції у своїх інтересах і вкрасти більш ніж вашу історію і пошуки. Фінансові дані як облікові дані банківського рахунку, номери кредитних карток, навіть паролів і Логін ID можна легко потрапити в чужі руки. Кібер-злочинці руки, щоб бути точним. І вони безумовно буде прагнути прибуток шляхом обміну таку цінну інформацію іншим третім сторонам. Ви можете зупинити цей шкідливих діяльності на вашому комп’ютері. Чим раніше ви дієте, тим краще шанси врятувати ваші особисті дані. Ми можемо допомогти вам з успішним видалення браузера викрадач це дратує. Все, що вам потрібно зробити, це слідувати нашим докладні інструкції нижче.

MySearchDial видалити вірус

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, виконайте дії саме для того, щоб видалити MySearchDial вірус з браузера.

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити MySearchDial вірус з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *