Як видалити вірус Microsoft Spyware Alert Voice | Оновлено

PUP
Remove Microsoft Spyware Alert Voice

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Microsoft Spyware Alert Voice. Це керівництво Microsoft Spyware Alert Voice видалення працює на всіх версіях Windows.

Якщо постійно відображається Microsoft Spyware Alert Voice виринаюче вікно попередження, будьте обережні. У вас є проблема. Існує на scamware у вашій системі. Потенційно небажані програми, яка зуміла війти вашої машини і які зараз проявляє це дратує оповіщення. Не варто панікувати. Навіть якщо сповіщення говориться, що ваш комп’ютер є переповнений з інфекціями, яке поставити під загрозу особисту або фінансову інформацію, зберігати спокій. Це не так.

Microsoft Spyware Alert Voice оповіщення є підробленою. Не вірю, навіть слово, що він говорить. Хакери, намагаючись налякати вас і обдурити вас в діях проти ваших інтересах. Чи не попадіться в їх пастку. Як тільки ви плашкові Microsoft Spyware Alert Voice спливаючі вікна, прийміть той факт, що існує PUP десь у вашій системі і робити все можливе, щоб видалити його як можна швидше. Не відкладаючи на потім вилучення у порушника. Чим раніше пішло таке діло, тим краще.

Будьте впевнені, що якщо ви Microsoft Spyware Alert Voice спливаючих з’явиться один раз, він безумовно з’явиться знову. По суті, оповіщення стає онлайн супутником і ви бачите його весь час. Кожен раз, коли ви так багато, як доторкнутися до одного з своїх веб-переглядачах, спробуйте завантажити сторінку попередження спливає. Вона замерзає екрана та не дозволяє закрити його. Це дуже дратує, чи не так? Не довіряйте цих фіктивними попереджень.

Як ми вже говорили, вони тільки тактику. Шахраї хочу панікувати, щоб ви були б більш схильні до робити те, що вони говорять. Крім сповіщає, що ви є “заразився” численні шкідників, коли ЩЕНЯМ також пропонує вам рішення.

Remove Microsoft Spyware Alert Voice
The Microsoft Spyware Alert Voice Virus

Відобразиться постійної деякі “фахівців” які повинні допомогти вам впоратися з цією ситуацією. Тим не менше, немає ніяких проблем з. Ми маємо на увазі, крім цуценя. Але для усунення цуценя, не потрібно увійти в контакт з хто-небудь. Ти відмінно вміє, щоб видалити його самостійно, якщо тільки дотримуватися наші керівництво видалення в кінці цієї статті. Це єдина проблема. Крім того ваша машина в порядку.

Не дозволяйте Microsoft Spyware Alert Voice оповіщення обдурити вас і зробити вас робити те, що ви будете потім шкодувати. Якщо ви постійна цих людей, вони напевно зробить вас придбати деякі fake anti-malware програми, яка буде робити більше шкоди, ніж користі. Дасть їм ваших грошей і буде нічого не отримують натомість. Бути розумнішими. Визнати спливаючі вікна, як те, що вони є-на тактику. Робити те, що краще для вас і позбутися від цуценя, змушуючи їх як можна швидше. Не витрачайте час в дебатах. Затримки призвести до жалю.

Як відобразилося Microsoft Spyware Alert Voice спливаючі вікна? Як ти гадаєш? Вони не могли з’явилися як за помахом чарівної палички. Вони є лише через цуценя, що вийшла на вашому ПК. У цьому випадку, правильні питання в тому, як потрапили цуценя? Ну, ви не будете, як це, але інфекції вдалося ввести вашу машину, тому що ви були занадто недбале і відволікатися, щоб помітити. Її використовувати один із старих, але золото засоби проникнення, а саме спам повідомлення електронної пошти, freeware розшарування, підроблені оновлень, пошкоджено посилання і сторінки, оголошення третіх сторін, т. д.

так як PUP потреб дозвіл на в’їзд, він використовує такі методи, як ці звернутися за це і якщо не звертати увагу, ви дати вашої згоди. Відтепер бути більш пильними, коли ви онлайн. Єдине, що не складно метод може працювати не є ваш недбалості. Не забезпечують його і зберегти ваш комп’ютер в безпеці.

Microsoft Spyware Alert Voice деінсталяції

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Microsoft Spyware Alert Voice з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *