Як видалити вірус MediaGet (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

MediaGet рекламується як інструмент, який може бути корисним для вас. У дійсності немає. Цей додаток є фактично зловмисного програмного забезпечення з adware Категорія, призначена для повінь екрана за допомогою важких рекламу, кожен раз, коли ви відкриваєте браузер. З adware йдеться, що він не виконуємо вашої комп’ютерної системи.

Паразита запрограмований на заражають кожну веб-браузер, що у вас свій Chrome, Firefox, краю, Explorer, Opera, Safari. Після того, як він отримує встановлені, цей неприємний app буде змінити будь-який веб-параметрів необхідно проводити зловмисних місії. Потім вона перетвориться веб-платформи інструмент показу оголошення.

На кожній сторінці, які ви відвідуєте за реклами буде відображено численні інтрузивні оголошення в різних формах, як спливаючі вікна, банери і навіть в текст. Ви бачите, MediaGet паразита наказав надати якомога більше реклами, наскільки це можливо. Це не його робота, щоб перевірити їх. При цьому, ви ніколи не знаєте, де здавалося б надійний оголошення буде виконано. Ви могли б отримати перенаправляються на підозрілі або навіть у небезпечне сайти третіх осіб, які намагаються зашкодити комп’ютеру і викрадення особистих даних.

Важливо відзначити, що в MediaGet app не може вторгнутися на своїй власній. Вона потребує схвалення, щоб отримати встановлений. Зазвичай, користувач встановлює цей adware навіть не усвідомлюючи цього. Найбільш поширеною помилкою є зупинити свій вибір на швидкий режим майстра інсталяції при установці комплект програмного забезпечення. Таким чином, якщо прихованого вмісту у вигляді бонусу програми чи додатки, вони будуть інсталюються автоматично.

Для того, щоб переконатися, що немає програмного забезпечення ковзає на комп’ютер непомітно, ми рекомендуємо, якщо вибрати Custom/ розширений тип установки. Будь-які додаткові установок стануть видимі вам, і ви зможете легко знімете з них виділення, так що вони не отримують доступ до вашого пристрою. Іншими засобами adware розподілу включають, але не обмежується спам-листів і вкладень, torrent файли, підроблені оновлення та інфікованих посилання.

Adware існує, щоб створити доходу на її творців та сприятиме сторінок. Це відбувається через схему pay-per-click. Для кожного оголошення, що ви натиснете на платять паразита. Підняти свій шанс на успіх, паразити відстеження онлайн активності і збирати дані веб, як перегляд історії, звички та пошукових запитів. З цією інформацією adware зможете надати цільової реклами, яка буде більше шансів для отримання клацнули на користувачем. На жаль, це не тільки цінні дані, що шахраї можуть отримати в свої руки через зловмисні програми.

Особисту або фінансову інформацію можна так легко отримати, хакерів, завдяки неприємні adware. Як ніби все це не є достатньо, цей паразит також несе відповідальність за збитку, нанесеного веб-переглядачі. Досить скоро ви помітите симптоми шкідливого інфекції – повільній швидкості Інтернет, часті браузера аварій, утеплення, тощо. В деякій точці ваш браузер не зможуть працювати належним чином і перестануть працювати взагалі, через важкі навантаження оголошення кинули свій шлях.

Якщо ви хочете відновити контроль над веб-браузер і захистити ваш онлайн-безпеки та конфіденційності, потрібно видалити цей паразит небезпечних з комп’ютера, перш ніж він здатний робити будь-які збитки!

MediaGet видалити вірус

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити MediaGet вірус з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *