Як видалити вірус Mac Tonic (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити вірус Mac Tonic. Це Mac Tonic вірусів Видалення керівництво працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Якщо ви помітили наявність утиліту Mac Tonic на вашому комп’ютері, ви потрапили в біду. Це шкідливих паразитів від рекламного по категорії. Це місія? Взяти на себе ваш браузер. Mozilla Firefox, Google Chrome, опери, Microsoft краю, немає не браузер додаток, що не застрахований від цього шкідливих програм.

Mac Tonic, основною метою є перетворити ваш браузер на засіб відображення оголошень, він може скористатися кожен клік жертва робить на створеному оголошення. Щоб ще гірше, за реклами буде налаштувати реклами відповідно до отриманих веб-даних має на жертву, як перегляд історії, звички та пошукових запитів. Все, щоб зробити користувача, швидше за все, натисніть на утримання, рівень якої підвищено.

Рекламне програмне забезпечення зазвичай поширюється через спам повідомлення електронної пошти, вкладення електронної пошти та виконувані файли пошкоджені посилання та оголошень, вільний пакетів програмного забезпечення, запитів підроблені оновлення, і т. д. Для того, щоб очистити від потенційного інфікування adware, ми надаємо консультації наших читачів завжди отримати їх оновлення програмного забезпечення з надійними і ліцензованих джерел. Чи не просто сліпо довіри випадкових спливаюче, яка закликає вас дотримуватися сумнівних оновлення посилання.

Частіше, ніж ні такого reroutes привести до небезпечні сайти третіх осіб, які можуть лише зашкодити комп’ютеру і заразити його з зловмисного програмного забезпечення. Говорячи про програмне забезпечення, якщо ви часто завантажуєте програми та програми з Інтернету, переконайтеся, що ви виберете Custom або розширений режим майстра інсталяції. Це дасть вам змогу не тільки переглядати весь вміст програмне забезпечення ви маєте намір встановити, але також зняти будь-які небажані програми або застосунок, що здається підозрілим для вас. Ми рекомендуємо вибирають виїзду з будь-яких додаткових програм, оскільки це той, який зазвичай виявляється приховані шкідливих програм в маскування.

Перш ніж ви панікувати, що комп’ютер був зламаний, ви повинні знати, що рекламне програмне забезпечення не є небезпечними як віруси як троянів або вимагачів. Більшість людей не навіть розглядати його як реальні вірус, так як він обмежує свою атаку на своїх веб-переглядачах лише. Однак, це не означає, що він є нешкідливим. Зовсім навпаки. Це більше, ніж здатні шкоди для онлайн-безпеки та конфіденційності.

Особисті відомості, наприклад, але не обмежуючись паролі, IP-адреси, облікові дані банківського рахунку, номери кредитних карток, Ідентифікатор входу, тощо можуть легко потрапити в руки кібер-злочинці, завдяки цьому шкідливих паразитів. Не тільки це, але існування цього рекламного програмного забезпечення на вашому комп’ютері призведе також до повільне підключення до Інтернету і часті збої в роботі веб-переглядача.

У якийсь момент ваш браузер буде зависати повністю. Ось коли ви зрозумієте, що ви будете в змозі зробити будь-яку роботу у вашому браузері. Але якщо ви будете дотримуватися наші докладні інструкції та Закон як тільки ви виявлення цієї шкідливих програм, Ви врятуєте себе так багато неприємностей. Чим менше часу ви витрачаєте, тим краще! Видалити цей неприємний adware і відновити контроль над веб-переглядач, поки не стало надто пізно!

Mac Tonic видалити вірус

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Mac Tonic вірус з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *