Як видалити вірус Lonlingdom.cool (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Lonlingdom.cool. Це керівництво Lonlingdom.cool видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Чи ви постійно перенаправляються Lonlingdom.cool на веб-сайті? У нас є деякі погані новини для вас. Схоже, що комп ‘ ютер проникли викрадач браузера. Цей зловмисниками бере на себе ваш браузер і змінює будь-які параметри, він вважає за потрібне. Жертв цієї зловмисне програмне забезпечення часто відзначають, що їх головній сторінці, вкладки сторінок і нових кращим пошукову систему змінились Lonlingdom.cool сторінку.

Більше того, викрадачі, як відомо, обстрілювати жертви екран з дратує в текст і банерів, а також спливаючі вікна, які буде дуже привабливим для користувачів. Це тому, що цей паразит має можливість отримати журнал свого браузера, звички і навіть пошукових запитів, таким чином, щоб забезпечити всі види реклами, які користувач, швидше за все, натисніть на. Часто такої реклами буде у вигляді ексклюзивні угоди і пропозиції, спеціальних купони, продажів, блимає повідомлень, які легко зловити очі, підроблені оновлень тощо. Головна мета браузер викрадач є створення доходу через метод pay-per-click або одноразовою платою за перегляд.

Найбільш поширеним засобом поширення, браузер викрадач є через комплекті програмного забезпечення, оновлення підроблених повідомлень, спам-повідомлень і вкладень, фіктивні посилання і оголошення і багато іншого. Користувачі можуть бачити випадкових спливаюче, яка закликає їх оновити програму або програми на своєму комп’ютері, зробивши їх натисніть на підозрілі посилання. У більшості випадків таких запитів оновлення є підробленими. Чи не попадіться в їх пастки. Завжди використовуйте надійні і ліцензованих джерел оновити програмне забезпечення. Під час завантаження програмного забезпечення, бути дуже обережними.

Розробники часто упакувати програм і bundle їх разом з шкідливих програм, які не є належним чином розкрита. Це робить постраждалих не знають, що вони насправді дозволяють шкідливих паразитів на своєму комп’ютері. Щоб уникнути такої речі, ви повинні вибрати Настроювана або просунутим типом встановлення. Таким чином, все, що вам потрібно зробити це, просто вимкніть непотрібні програмного забезпечення, які ви вважаєте, що підозрілі або ніколи не призначені для завантаження в першу чергу.

Браузер викрадачів не можуть бути небезпечними як вірусів з вимагачів категорії або троянський кінь, але вони як і раніше не слід недооцінювати! За реклами і спливаючих вікон, породжених цей паразит зловмисних може ховаються приховані небезпеки! Це дуже можливо, надавати несвідомо хакерам доступ до вашого комп’ютера, натиснувши на заражених рекламу. Роблячи це, ви поклали безпеку та конфіденційність у ще більшу небезпеку!

Якщо ви хочете, щоб повернутися до миролюбної, безпечної і безкоштовне перегляду веб-сторінок, потрібно видалити цей викрадач Lonlingdom.cool браузера з комп’ютера, як тільки ви виявити його присутність на комп’ютері. Якщо вам потрібна допомога у вирішенні цього завдання, ми можемо допомогти вам з нашого докладний набір інструкцій, які можна знайти нижче.

Lonlingdom.cool деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, зробіть саме для того, щоб видалити Lonlingdom.cool з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Lonlingdom.cool з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *