Як видалити вірус Kolnixo.exe | Оновлено

Trojans

Троянські коні є сумно відомого за їх здатності завдати серйозної шкоди будь-якому комп’ютері, вони заражають. Так що якщо ви жертвою Kolnixo.exe Троян, підготувати для деякі погані новини. Як типовий троянський кінь цей паразит-це неймовірно прихований і універсальним. Жертва буде clueless, що інфекція сталося так, як вірус не обов’язково отримаєте активних момент він вражає. Це може зайняти деякий час, поки він активує. Ось чому він буде важко визначити, коли троянський вірус уразив ПК.

Зловмисні програми починає сіяти хаос, буде помітити, це від симптоми, такі як відстаючі, помилки системи, сповільнити швидкість Інтернету, поведінка переглядача ненормальним, онлайн оголошення атаки, т. д. мети вірус варіюється в залежності від все, що потрібно хакерів на в конкретний момент. Trojan може служити як кошти, щоб spy на жертву, щоб вкрасти цінну інформацію заразити інших шкідливих загроз, або використовувати комп’ютер як машина крипто гірничо. Будь-якому випадку, ви не буде, як результат троянський кінь інфекції. Навіть не один біт. Так що незабаром ви вилучили загроза, тим краще.

Найбільш поширеним засобом для троянський кінь розподілу включають спам повідомлення електронної пошти, вкладення електронної пошти і виконувані файли, пошкоджені torrent файли, запитів підроблені оновлення, інфікованих посилання і оголошень, а також програмного забезпечення. Важливо, щоб звертайте увагу на те, що ви клацніть на той час онлайн. Обачність є ключем до того, безпечний перегляд досвідом. Не сліпо довіряти випадкових спливаючих оновлення, яке закликає вас, щоб перейти за посиланням для того, щоб оновити програму на вашому комп’ютері. Замість цього, покладатися на офіційний і ліцензованих джерел тільки, щоб оновити програмне забезпечення.

Також, коли ви збираєтеся інсталювати програми або програми на вашому комп’ютері, переконайтеся, щоб вибрати Custom або розширений режим майстра інсталяції. Це дасть вам владу, щоб переглянути весь вміст те, що ви збираєтеся, щоб встановити на комп’ютері. Якщо ви помітили будь-які додаткові установок, ми настійно рекомендуємо, що ви вимкнули параметр їх, оскільки зловмисні програми часто ви знайдете під виглядом бонусний контент, який отримує автоматично встановлений без відома користувача, якщо вони робити неправильний вибір зробити вибір на користь є Швидка інсталяція.

Троянські коні вважаються одним з найнебезпечніших видів вірусів там. І з поважної причини. Через ці паразити немає межі про те, що шахраї можуть зробити. Шкідливе програмне забезпечення може використовуватися для spy на жертву – практично і фізично. Хакери можуть відстежувати кожен рух ви зробити онлайн, а також шпигувати на вас через вашу веб-камера і мікрофон. Ніхто не хоче, щоб це сталося до них. Не кажучи, завдяки вірусу, особисту або фінансову інформацію теж в небезпеці!

Конфіденційні дані, такі як, але не обмежуючись цим паролі, банківських рахунків, номери кредитних карток, адрес IP, Ідентифікатор входу т. д. можуть легко потрапити в чужі руки. Більше того, кібер-злочинці крадуть вашу особистість і здійснення кіберзлочинності на ваше ім’я. Ваша система буде страждати занадто! Помилки системи, часті збої, утеплення, пошкодження файлу – ви будете відчувати ті, а також якщо ви будете продовжувати витрачати час і залишатися простою! Вам потрібно відновити контроль над вашій машині кібер і видалення цього небезпечних вірусів як можна швидше!

Kolnixo.exe деінсталяції

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Kolnixo.exe з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *