Як видалити вірус IconRunner (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити вірус IconRunner. Це IconRunner вірусів Видалення керівництво працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

IconRunner є програму, створену зловмисниками. Якщо у вас є у вашій системі, ви краще прийняти дії негайно. Ви маєте справу з adware інфекції. Якщо ви ще не розглядалися adware перед, підготувати бути здивовані а не в хорошому сенсі. Якщо у вас є, то ви знаєте, що саме чому боротьби зі шкідниками слід видалити якнайшвидше. Adware паразитів вважаються набагато менш шкідливим за інші загрози а також порівняно легко, щоб вирішувати. Однак, це не означає, що за реклами є абсолютно нешкідливим. Якщо воно було, він не був категорії як небажані інфекції.

IconRunner також здатний завдати вам неприємностей. І якщо ви не видалите його, він буде. Якщо ви особливо нещасні, він може навіть викликати вам деякі необоротні пошкодження. Шкідника буде йти з-під контролю в кінцевому підсумку і потім його видалення не буде так просто, як може сподіватися. Ось чому оперативні заходи є обов’язковими. Як тільки ви визначити порушник на борту, почати шукати його точне приховування місці та видалити його після відкриття. Не нехтуйте благополуччя вашої машини. Чим довше інфекція залишається, тим гірше отримує вашу ситуацію. Не дозволити подібного трапитися. Дійте зараз!

Як ми вже говорили IconRunner є рекламне. Adware шкідники підтримкою реклами. Це означає, що для того, щоб продовжити своє перебування у них генерувати рекламних роликів і тим самим допомогти хакерам отримати pay-per-click доходів. Вважати за реклами рекламної платформи, яка, тим не менш, має не перевірка механізм. Будь-хто, хто готовий заплатити може використовувати його для просування і за реклами не перевіряє, що будучи рекламується за допомогою своїх служб, або хто рекламодавців. Зайве говорити, шахраї скористатися тією свободою. Вони використовують IconRunner, щоб отримати легкий прибуток і розповсюдження шкідливого вмісту в Інтернеті. Ніщо не ви бачите з-за реклами може бути надійним, як ви не знаєте, який реклами є реальним, і який з них є підробленою.

Правда, якщо пропозиція виглядає дуже добре, щоб бути правдою, це, ймовірно, не так, і це тільки там, щоб обдурити вас в натиснувши на кіберзлочинців можна отримати гроші. Бути розумніше, ніж ці люди і не натискайте кнопку сліпо на кожного оголошення, що відображається на екрані. Там буде багато реклами. Вони стануть ще більш агресивна з кожним днем. Всього екрана буде покрита купони, угоди, пропозиції, в текстах, спливаючі вікна т. д. і т. д.

в результаті всіх цих вторгнень, ваша машина починає underperform. Вона стає млявою і часто виходить з ладу. Ваш браузер боротьби для правильного відображення вмісту. Ви не можете відвідати улюблених сайтів більше, як ви постійно перенаправлено на shady сторінки і засипали дратує рекламних роликів. За реклами руйнує раніше нормальної роботи браузера. Вона перетворюється це кошмар. Не сидіти склавши руки, а погіршується речей. Єдиний спосіб позбавитися від оголошень та переадресація це позбавитися від IconRunner взагалі. Якщо ви хочете, щоб зробити це вручну, скористайтеся нашим гідом видалення нижче. Якщо ви віддаєте перевагу, також можна автоматичні рішення.

Як шкідника ковзати у вашій системі без відома користувача? Одним з найбільш поширеними методами, які використовуються хакерами, коли справа доходить до adware є freeware комплектації методом. Завжди звертаю увагу при установці щось у вашому комп’ютері, а ви не знаєте, що ще можна пов’язати з вихідного додатка. Якщо ви поспішаєте, всі додатково додається застосунки автоматично ввести. Якщо ви не поспішайте, однак і уважно прочитати, перш ніж ви згодні з тим, щоб щось, можна виявити порушник час і не дозволяють введення. Не соромтеся, щоб зробити що наступного разу. Вибрати пильність над недбалість і зберегти ваш комп’ютер чистий.

IconRunner видалити вірус

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, виконайте дії саме для того, щоб видалити IconRunner вірус з браузера.

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити IconRunner вірус з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *