Як видалити вірус IBuddy (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити вірус IBuddy. Це IBuddy вірусів Видалення керівництво працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Adware, як випливає з назви, це неймовірно дратує тип шкідливих програм, що має на меті перетворити ваш браузер на засіб відображення оголошень. Ibuddy є прикладом такого зловмисного програмного забезпечення. Одного разу він отримує на ваш комп’ютер, вона почне бомбардують вас з усіма типами оголошення, як спливаючі вікна, банери, навіть акції в текст теж. Тут покликаний створити PPC (оплата за клік) доходів для хакерів і веб-сайтів, що сприятиме.

Щоб підвищити шанси на її успіх, неприємні паразита буде красти жертви очищати дані як історія веб-пошуку і звички, а також результати пошуку. Ці дані буде довести, що дуже корисно в своєї місії з надання цільової реклами, яка буде виглядати більш привабливою для користувача. Врешті-решт, більше кліків, жертва робить, більш прибутковим ця схема буде кібер-злочинців.

Часто adware ховається за розшарування вільне програмне забезпечення, оновлення підроблених повідомлень, спаму електронної пошти і вкладень, torrent файли, інфікованих веб-сторінок і оголошень тощо. Те, що люди не розуміють, в тому, що вони тільки може надати доступ до рекламного програмного забезпечення. Ці паразити не може вторгнутися вашого комп’ютера самостійно. Вони неймовірно підлий і буде робити все, щоб обдурити вас, так що вони можуть проникнути ваш браузер. Частіше за все безкоштовна це, як вони керувати, щоб проникнути дюйма

, ви бачите, користувачі, як відомо, щоб пропустити процес встановлення і натисніть на кнопку “Далі”, не даючи багато думав в те, що вони насправді погоджуєтеся. По суті, ми ставку, що ви зазвичай вибирають для швидкого встановлення після завантаження програмного забезпечення з Інтернету. Ну, це велика помилка. Роблячи таким чином, не можна переглянути весь вміст ви завантажили.

Часто шкідливих програм виглядом додаткове програмне забезпечення, яке не належним чином розкрита при завантаженні, і таким чином користувач буде поняття не маю свого існування. Те, що вам потрібно зробити замість цього, є виберіть Custom/ розширений режим майстра інсталяції або просто зніміть позначки Факультативний установок, які доступні. Роблячи це, ви будете тримати комп’ютер шкідливих програм.

Adware, влада часто недооцінюється. Багато користувачів не навіть вважають цей паразит реальні вірус тому що він лише обмежує її атаки тільки браузерів. Тим не менш, це не нешкідливі. Він може легко серйозно пошкодити ваш браузер і не допустити ви робити будь-яку роботу в Інтернеті. Не кажучи загроз безпеці та конфіденційності порушенням це причини після того, як він вторгається в ПК.

Рано чи пізно ваш браузер не буде можуть відображатися всі оголошення, які кинули свій шлях. У якийсь момент, вона почне до краху, підключення до Інтернету буде отримати повільніше і ваш комп’ютер буде почав відставати. Веб-переглядач може навіть не працювати взагалі. Ось чому ви повинні позбутися від цього дратує adware, перш, ніж вона в змозі покласти ваші особисті дані в небезпеці, і не може мати нормальні перегляді відчуваєш. Якщо ви не знаєте, як видалити цей паразит cyber, ми можемо допомогти вам. Все, що вам потрібно зробити це, дотримуйтеся інструкцій нижче.

IBuddy видалити вірус

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити IBuddy вірус з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *