Як видалити вірус Free (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити вірус Free. Це Free вірусів Видалення керівництво працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

ІТ спеціалістів класифікувати за реклами Free фізично як рекламне ПЗ. Це неймовірно підлий і може зруйнувати роботи браузера, бомбардування ви з численними інтрузивні оголошень і спливаючих вікон. Часто така рекламна інформація буде у вигляді ексклюзивні угоди і пропозиції, спеціальних продажів і купони, блимає повідомлення, у тексті оголошення, запитів підроблені оновлення, т. д.

рекламне програмне забезпечення є дуже дратує видів шкідливих програм, що заражає жертви браузера. Це можливість отримати провести вашої історії веб-перегляду, звички та пошукові запити, з тим щоб забезпечити цільові оголошення, яке користувач, швидше за все, натисніть на. Це зроблено з однією метою-щоб прибуток за допомогою метода pay-per-click. Це дуже успішну стратегію. Ось чому ви повинні бути обережні і не натискати на оголошення, які здаються занадто добрими, щоб бути правдою, тому що насправді – вони.

Шкідливе програмне забезпечення таких як оголошення вірусом Free’ ‘ часто отримує розповсюдження спаму електронної пошти, вкладення електронної пошти та виконувані файли, комплект програмного забезпечення, підроблені оновлень, корумпованих torrent файли, сумнівні посилання та оголошень тощо. Ми завжди рекомендую наших користувачів не відкривати спам-повідомлень від невідомих відправників. Особливо, якщо вони включають вкладення або виконувані файли. Частіше за все такі повідомлення заражені шкідливим, яка прагне отримати доступ до вашого комп’ютера. Цілком можливо, для таких повідомлень спам претендувати на надіслані з надійних джерел, таких як PayPal, eBay, Amazon, і т. д. Насправді вони не є.

Крім того, під час завантаження програмного забезпечення з Інтернету, рекомендовано вибрати для користувача або розширений режим майстра інсталяції. Це дозволить вам переглядати реального змісту комплект програмного забезпечення і можна легко скасувати вибір будь-якої програми або застосунок, що здається підозрілим для вас вважатимуть непотрібні.

Рекламне програмне забезпечення зазвичай не вважається бути дуже небезпечно, але це не означає, що ви повинні недооцінювати. За реклами, породжених оголошення вірусом Free’ ‘ можуть ховаються небезпечних загроз. Ви можете бути одним простим рухом дозволяючи вірусів вашої комп’ютерної системи як троянських коней, хробаків або навіть вимагачів! Немає ніякого способу дізнатися де ці оголошення вас буде переспрямовано. Що є чому це краще просто не натискати на них взагалі. Тим не менш, які не вирішить це питання під рукою. Потрібно видалити adware відповідальність за цю рекламу загроза, і вам необхідно зробити найближчим часом! Чим довше залишається цей шкідливих програм на вашому комп’ютері-тим гірше він буде отримувати.

У якийсь момент ваш браузер буде отримати занадто переповнений оголошення, що він не буде в змозі йти в ногу. Він дійде до точки, де жертв цієї adware будуть випробовувати часті браузера аварій і повільно загальну продуктивність, що робить будь-яку роботу через Інтернет неможливо. Вам потрібно приступити до негайного видалення зловмисних цей паразит як можна швидше! Ми можемо допомогти вам у вирішенні цього завдання. Все, що вам потрібно зробити, це слідувати нашим докладні інструкції нижче.

Free видалити вірус

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Free вірус з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *