Як видалити вірус FoTest (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити вірус FoTest. Це FoTest вірусів Видалення керівництво працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Про помічену кожен раз, коли ви намагаєтесь використовувати браузер, купу спливаючу рекламу помічені “Притягнуто до вас по FoTest”, є певні, що рекламні програми-програмі зараження комп’ютера без вашого відома. Швидше за все, на рекламне вступила системи в комплекті з деяких інших безкоштовних програм, які недавно інстальований на віртуальній машині. Бути не уважні достатньо, під час настроювання процесу, ви погодилися з умовами та умовами умови, не читаючи їх і нехай шкідливі програми в комп’ютер.

Після установки на ньому, adware почалося повінь монітор з численних комерційної реклами, яка зазвичай супроводжувалися часті системи виходить з ладу, сповільнення роботи комп’ютера та безпеки серйозну загрозу. Це означає, що крім кратне тривожні оголошень, FoTest може серйозно загрожувати віртуальний безпеки. Таким чином, найкраще, що ви могли б зробити в цьому випадку є видалити небажані програми з комп’ютера прямо зараз.

Коли ви почнете бачити дратівливих спливаючих вікон на моніторі, ви можете бути впевнені, що FoTest вже є на комп’ютері. До цього час немає ніяких ознак, що за реклами є в системі. Це відбувається тому, що, хоча застосування запитує дозвіл на інсталяцію, це не тільки вдається отримати його, але він також управляє охопити свою присутність.

Як правило FoTest приховує позаду freeware, пошкоджені сайти, пошкоджені посилання, або спам вкладень електронної пошти і ви поняття не маю, що це у ваших віртуальних машин. Крім того, FoTest також може представляти як помилкові програму або систему оновлення встановлені на вашому комп’ютері. У всякому разі, на рекламне спирається на ваш відволікання заражають машини. З цієї причини ви повинні встановити нові freeware дуже ретельно і ознайомитися з умовами та умовами, передбаченими Майстер установки. В іншому випадку можуть виникнути з питань безпеки.

FoTest представлена як корисний інструмент, який допоможе вам заощадити гроші. Вона покликана надати вам купони і показує вам різні пропозиції і угод в Інтернеті. На жаль, це не те, що насправді відбувається. Те, що FoTest робить насправді, відображуються ці купони угод та угод через безперервні спливаючі вікна. Однак, проблема з цих оголошень, що вони дуже небезпечні і звичайно призводять до більш установки шкідливих програм на вашому комп’ютері.

Ще одне питання, пов’язані з FoTest є те, що він розроблений, щоб контролювати ваші перегляду діяльності, як тільки вона встановлена на вашому комп’ютері. У самому справі, застосунок зберігає трек з кожним кроком ви робите і запишіть його. Коли FoTest збирає достатньо даних на вас, він розділяє деякі третім особам за ним хто може використовувати його для зловмисних цілей. Так що, якщо ви не хочете, щоб загрожувати вашої особистої безпеки, ви повинні видалити FoTest з ПК як можна швидше.

На щастя, FoTest видалення оголошення не є важкий процес. Заплановані програми вручну або автоматично. Інструкції з ручного видалення надаються під цією статтею. Хоча, навіть якщо ви завершили процес ручного видалення, як і раніше потрібно виконати повну перевірку комп’ютера з метою виявлення будь-яких залишків реєстру або тимчасові файли. Для цього, встановивши авторитетних шкідливої інструмент, який буде стерти всі існуючі загрози відразу та буде захистити вашу систему від зловмисних програм 24/ 7 в день.

FoTest видалити вірус

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити FoTest вірус з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *