Як видалити вірус First Color | Оновлено

PUP

Якщо ваш монітор отримує раптом затопленій внаслідок тонів комерційних спливаючу рекламу, це впевнені, що шкідливі програми вже присутня в системі. Таку програму First Color і аналогічно до інших потенційно небажаних програм (PUP), це типовий рекламної підтримки застосунку.

First Color належить до сімейства відомих SuperWeb. Якщо це ім’я звучить знайомо для вас, це тому, що вони багато інших шкідливих програм, що виходить від одного Група. Серед них — SiteSimple, Digi реєстр і багато інших програм, які ввести систему без вашого дозволу. У зв’язку з тим, що немає не прямого завантаження джерело для First Color, це впевнений, що програма проник ПК іншим способом.

Те, що ви повинні пам’ятати, є, що ви ніколи не повинні довіряти First Color і буде видалено з вашого ПК якомога швидше. В іншому випадку ЩЕНЯ може завдати вам різні проблеми безпеки, часті збої системи і значно сповільнюють роботу комп’ютера. Крім того, First Color може дозволити інших небезпечних інфекційних захворювань на системі.

Подібно до інших зловмисних застосунків, First Color є так вмілі, що він може зробити вас завантажити його, навіть не підозрюючи про це. Найчастіше коли ЩЕНЯМ входить ПК, що входять до складу інших програм і тримає свою присутність в секреті, поки кратне реклами починають з’являтися на вашому моніторі. насправді, це не є незвичайним взагалі тому що безкоштовне програмне забезпечення зазвичай подорожі в комплекті зловмисне програмне забезпечення, тому що це простий доступ виберіть пункт система.

First Color також може представляти як фіктивний системних або програмних оновлення. Наприклад, у той час як ви думаєте, ви будете оновлення Java або Adobe Flash Player, ви фактично даєте зелене світло для небезпечних і руйнівних PUP інструмент. Спробуйте згадати, що мало додаткову увагу може врятувати вас багато головного болю і неприємності, а може бути, ви не будете мати справу з First Color і її постійно зростаючого купу щоденний їдалень. Таким чином, комп’ютерних користувачів слід бути дуже обережними під час інсталяції нового програмного забезпечення на їх машинах і ознайомитися з умовами та умовами, передбаченими майстра налаштування програми.

Як тільки First Color інфільтратів віртуальної машини, починається повінь браузер з тонами комерційної реклами. На жаль, крім того, що ці оголошення є абсолютно марно для вас, вони є основна причина, чому ваш комп’ютер стає повільніше, відчуває часті системи збої, і ваша особиста безпека серйозно під загрозою. Крім того, якщо натиснути на будь-яку посилання, надану First Color, вас можуть бути перенаправлені на шкідливий сайт, який є швидше за все, заразити ваш комп’ютер зловмисне програмне забезпечення. З цих причин видалення First Color з вашої віртуальної машини настійно рекомендується.

Окремо від затоплення монітор з численними комерційних рекламу, First Color здатний ваш віртуальний заходи по моніторингу і запис історії веб-перегляду. Після того, як ЩЕНЯ збирає достатньо даних про вас, вона починається, забезпечуючи вас з налаштованим реклами, які пов’язані віртуальний інтересів і переваг для того, щоб зробити їх відкривають. Кожен клік, що ви робите приносить прибуток третім особам, ховаючись за програмою і продовжує своє існування. Якщо ви хочете, щоб уникнути цього не відбувається і захистити вашу систему безпеки, її слід видалити First Color з вашого комп’ютера відразу.

First Color видалити вірус

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити First Color вірус з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *