Як видалити вірус FastDataX (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити вірус FastDataX. Це FastDataX вірусів Видалення керівництво працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

FastDataX не є програмою, ви б насолоджуватися у вашій системі. Вона не є ні корисні, ні корисними. Справді, ця утиліта є членом сім’ї adware. Так, це інфекція і потрібно видалити її з вашої машини, як можна швидше. Тут гарна новина полягає в тому, що ви застрягли порівняно легко, щоб вирішувати паразита. Правда в тому, ви могли б були інфіковані з набагато більш небезпечний як троянський кінь або вимагачів інфекції. Однак, не дозволяйте цього факту, що змусить вас думати, що за реклами є нешкідливим. Це не так.

FastDataX причини шкоди і більше часу, він витрачає на борту більше проблем кидається на вас. Діяти швидко і вжити заходів, як тільки ви визначити FastDataX. Знайти точний ховаються плашкові і видалити його, перш ніж він отримує з-під контролю. Рано чи пізно вона буде, і потім пошкодуєте не зробивши щось про це раніше.

Adware, після успішного встановлення, йде після ваш браузер. Всі з них. Це додає його докучливих розширення кожен з них, так що ви не повинні навіть надійний браузером використовувати. Вони всі інфіковані і введеними за реклами. З цього моменту вашої діяльності в Інтернет перетворитися на кошмар. Жодного онлайн рухатися з вашого залишилося безперебійного. За реклами є завжди щоб перешкодити вам використовувати ваш машина нормально.

Кожен раз, коли ви йдете в мережі, ви весь екран повністю покрита незліченних реклами, які ляскають ваших очах, блокування вмісту сторінок. Навіть сайтів, який колись безкоштовне, не важкий на рекламу у всіх формах і проявах. Чому ви думаєте, за реклами є так багато і так наполегливий? Вони має на меті. Хакери позаду на рекламне використовувати їх, щоб зробити pay-per-click доходів. Кожен з кліки об’яви, наповнює свої кишені. Іншими словами, ви стати спонсором на злочинців. Тим не менш це ще не все.

Натиснувши кнопку, ви також ризикують погіршення твої відчуття тут. Ви бачите рекламу є не слід довіряти. Вони не є надійними. Більшість з них є пошкоджені і доставити шкідливих програм. Один клік такої об’яви, що є достатньо для вас, щоб запросити більш шкідників у вашому комп’ютері, вже інфіковані. Також, не думаю, що ви можете уникнути, натиснувши. Оголошення є так багато, що уникнення не поступалася б ПК не використовується ваш на всіх. Єдине, що можна зробити для того, щоб позбутися від них полягає у видаленні їх джерела, а саме adware. Раз пішло таке діло, занадто зникне за реклами. Не втрачайте часу в дебатах, але знайти неприємні шкідників і видалити її з вашої машини, раз і назавжди. Зробити це вручну, дотримуйтесь нашим гідом видалення в кінці цієї статті.

Як зробив FastDataX введіть ваш комп’ютер? Ви не будуть, як відповідь на це питання, але ви були той, хто встановив його. Ненавмисно, звичайно. Інфекція обманом вам, і ви були занадто відволікатися, щоб помітити. Це було можливо в комплекті до чергова безкоштовна програма в мережі, які ви встановили на ПК, але ви не звертав увагу під час процесу інсталяції. Це класичний помилка. Не зробити це знову, хоча.

Під час інсталяції програмного забезпечення, завжди вибрати власні параметри майстра інсталяції. Вони дають змогу перевіряти, якщо є деякі додатково додається програми, щоб програма, яка у вас немає намірів установки. Якщо так, видаліть їх перед продовженням. Вони зазвичай зловмисних і викликає у вас проблеми в майбутньому. Не дозволяйте їм увійти. Запобігання інфекції є набагато простіше, чим займаються його пізніше.

FastDataX видалити вірус

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити FastDataX вірус з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *