Як видалити вірус Extended Update (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

PUP
Remove Extended Update

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Extended Update. Це керівництво Extended Update видалення працює на всіх версіях Windows.

Extended Update були розділені як потенційно небажаних програма якого ніхто не потребує на her/ свій комп’ютер. Основна причина для класифікуються як цуценя є здатність Extended Update для входу в систему без будь-якого дозволу. Крім того, той факт, що немає ніякої гарантії, що послуги, що надаються додаток є довіреним, є речових доказів, що FlashBeat повинні бути видалені з комп’ютера як можна швидше. В іншому випадку цуценя може бути використаний для розповсюдження шкідливого програмного забезпечення, і ваша особиста безпека може серйозно під загрозою.

Файл, який представляє Extended Update — updatetask.exe. Як там нема підозрілі в ім’я цього файлу, комп’ютерних користувачів навряд чи визначити його як загрозу або ненадійних компонента. Насправді, користувачі помітить updatetask.exe, тільки якщо вони знаходиться папка зберігати її. Тим не менш, Extended Update може бути зв’язані для цілого ряду різних додатків, таким чином це не можливо, щоб знати, що папки, у якій ви знайдете updatetask.exe у. Як і раніше, у випадку, якщо ви знайти файл, необхідно видалити його від системи як можна швидше.

ЩЕНЯ розроблений Hoolapp, і він встановлений на комп’ютері як заплановане завдання, яке може обійти Керування обліковими записами користувачів Windows. Якщо ви залишите Extended Update на вашому комп’ютері, коли ЩЕНЯМ використовуються для модернізації різних програм і послуг.

Remove Extended Update
The Extended Update Virus

Інша справа, що ви повинні знати про Extended Update є, що програма здатна підключення до Інтернету без вашого дозволу і додати винятки брандмауера Windows, які не можуть бути автоматично видалені. За допомогою безкоштовний доступ до Інтернету та можливість встановлювати оновлення без вашого відома, Extended Update може використовуватися для оновлення ненадійні програм. У цьому випадку цуценя може легко нехай фішингу у віртуальній машині. Таким чином, настійно рекомендується видалення цієї програми рекламне ПЗ.

Пам’ятайте, що Extended Update видалення є більш складною, з тим, що більшість користувачів комп’ютерів не знаю, що це додаток навіть існує в їх системах. Як Extended Update є надзвичайно підпільного ручного видалення цієї програми не є найкращим варіантом для повсякденного compuer користувачів.

У всякому разі, якщо цуценя, браузер викрадачів або комп’ютер інфекцій були встановлені на вашому комп’ютері, ви повинні знати, що тривожна, мовчки працює оновлення файлів можуть бути активні як добре. Майте на увазі, що це може бути важко знайти точне місцезнаходження updatetask.exe, оскільки файл можна випадковий свою назву.

Однак, у випадку, якщо ви зустрічаєтеся з файлом на віртуальній машині, ви можете спробувати видалити його, використовуючи наведені нижче. Хоча, навіть якщо ви завершили процес ручного видалення, як і раніше потрібно виконати повну перевірку комп’ютера з метою виявлення будь-яких залишків реєстру або тимчасові файли. Для цього, встановивши авторитетних шкідливої інструмент, який буде знайти і стерти всі існуючі відразу або загрози і буде захистити вашу систему від зловмисних програм на всі часи.

Extended Update деінсталяції

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Extended Update з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *