Як видалити вірус EnterDigital (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware
Remove EnterDigital Virus

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити вірус EnterDigital. Це EnterDigital вірусів Видалення керівництво працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

EnterDigital не розглядається як небезпечні комп’ютер інфекції, однак, це, звичайно, не безпечним, щоб його на вашій машині. Це пов’язано з тим, що програми були класифіковані як рекламне, і основна мета таких програм приймає ваші гроші. EnterDigital волі не зробити це, краде банківські логіни та іншої важливої інформації, але його можна передати вам зловмисні веб-сайти що буде. Таким чином, ви повинні видалити EnterDigital із ПК якомога швидше. В іншому випадку швидше за все у вас буде з питань безпеки.

Пам’ятайте, що EnterDigital здатний проникаючим комп ‘ ютера без вашого дозволу. Як офіційний сайт програми – enterdigital .info, не пропонує завантажити пряма посилання для застосунку, це чіткий ознака його входу до системи через комплекті програмного забезпечення. Це група інших безкоштовних програм, які зазвичай подорожують разом. З цієї причини не слід завантажити нове ПЗ з будь-якого ненадійних веб-сайтів третіх сторін. Тим часом, якщо ви помітили, що EnterDigital є вже присутні на вашій системі, ви повинні видалити його відразу ж.

Аналогічно до інших програм adware, EnterDigital відображає численні інтрузивні Pop-Up і комерційної реклами. Як це додаток походить від SuperWeb рекламне сім’ї, це цілком передбачуваною, діючи як черговий клон Key Lime ящірка, Platamoose, Lighty лампі або поле рок програм. З цієї причини як тільки він встановлений на комп’ютері, EnterDigital відразу ж додає розширень на основні веб-браузери – Internet Explorer, Mozilla Firefox і Google Chrome.

Remove EnterDigital Virus
The EnterDigital Virus

Насправді, згідно деяких досліджень, EnterDigital не працює на Google Chrome, хоча інформація, представлена на своїй домашній сторінці вказується, що програма сумісна з усіма основними браузерами. Таким чином, найбільш ймовірно, це найновіші версії Google Chrome цей блок застосування пояснюється нав’язливий характер. У всякому разі, ви повинні знати що мешкає EnterDigital збирає інформацію на веб-перегляду, який вважається досить тривожним.

Насправді, це не є щось незаконне як сама програма не доставить вас до зловмисні веб-сайти, але якщо ви натиснете на посилання надаються за реклами, ваша система може легко отримати встановлено зловмисне програмне забезпечення. Таким чином, ви б краще видалити EnterDigital з вашого ПК для того, щоб тримати системи чистою та безпечною.

Доброю новиною є те, що EnterDigital не є важкий процес. Навпаки, це можуть бути видалені вручну за допомогою панелі керування. Видалення інструкції можна знайти нижче цієї статті. Не забудьте перевірити вашу машину для інших небажаних програм шляхом сканування з reliablecomputer безпеки додатків. Програма безпеки буде не тільки видалення EnterDigital, але буде також видалити всі існуючі загрози з ПК.

EnterDigital видалити вірус

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити EnterDigital вірус з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *