Як видалити вірус Dycler.gen | Оновлено

Adware

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Dycler.gen. Це керівництво Dycler.gen видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Dycler.gen є adware паразита. Adware шкідники неймовірно дратує. Звичайно, вони не є корисним для вас у будь-якому випадку. Не чекайте Dycler.gen бути будь-яким іншим. Цілком вигідно для його розробниками. Крім того, не дозволяйте той факт, що на adware це легко видалити обдурити вас та оманливим шляхом отримати мислення, що він є нешкідливим. Це не так. Немає такого поняття, як нешкідливий кібер інфекції. Кожен з них в остаточному підсумку виходить з-під контролю, і це викликає проблеми ескалації. Якщо ви хочете, щоб уникнути цього, ви повинні діяти оперативно.

Як тільки ви визначити Dycler.gen adware у вашій системі, виконайте дії, щоб видалити його. Тим більше часу він витрачає на борту, більш інтрузивні і дратує, вона стає. Таким чином, після того як ви були обізнані про його присутність, почати шукати його точне схованку. Знайшовши його, видалити відразу. Якщо ви цього не зробите, це не буде задовго до того, як ви пошкодуєте про це. Adware загроз зробити повний безлад комфортними і також розкриватиме вам шкідливих програм ризик. Dycler.gen нічим не відрізняється. Позбутися від нього до вас змушує деякі необоротні пошкодження. Зробіть це зараз. Затримки призвести до жалю.

За реклами призначена для одержання доходів pay-per-click для її власників. Зробити так, що потрібно генерувати рекламні ролики. При натисканні на ці оголошення, шахраї платять. Вони навіть краще платять натиснувши десь на сторінці який ви були перенаправлені ви без вашої згоди. Іншими словами, ви стати спонсором кіберзлочинців, натиснувши. “Чому б я натискаю?” ви можете запитати? Розумні питання. За реклами потреби натисніть, щоб вижити, так що це не залишати нічого на волю випадку. Він повинен запевнити ваш кліків. Як це зробити це? Це шпигунів на вас.

Шкідника робить свою домашню роботу перед оголошення бомбардування починається. Він вивчає ви і вважає, що вам подобається. Він використовує ваш браузер як шпигунстві пристроїв і дізнається, що ви довго шукали, більшість переглядали сторінки, що шиповки інтерес, і т. д. Після того, як він має що intel, він створює рекламні ролики, які ви знайдете привабливим. Це показує, що ви продукти, угод і пропонує, який ви знайдете цікаву. Таким чином, шкідниками запевняє, що ви будете мати принаймні спокусі натисніть. Не робіть цього. Нічого за реклами показує вам не надійні. Якщо натиснути кнопку, ви або буде перенаправлено на шкідливий сайт, переповнений з інфекції або ви заразитися негайно як оголошення приховати загроз, а також.

Ці оголошення буде отримати більше з кожен день і уникнення є лише тимчасовим рішенням. Рано чи пізно ви будете натисніть кнопку. Єдиний спосіб позбутися від усіх вторгнень для хорошого це позбавитися від за реклами взагалі. Це саме те, що ви повинні робити. Руїни за реклами вашої раніше зберегти перегляду веб-сторінок і робить вас спонсором хакерів. Видалити якомога швидше. Зробити так вручну, скористайтеся нашим гідом видалення в кінці цієї статті.

Як ви застрягли з Dycler.gen? Для того, щоб ввести жертв машини непоміченими, adware інфекцій звернутися до tricky тактики. Наприклад, вони прикриваються пошкоджених сайтів, шкідливі оголошення, спам-повідомлень, підроблені програми або системи, freeware/ shareware розшарування, завантажити неперевірених джерел, тощо. Тим не менше, жодна з цих методів буде працювати, якщо ви платите більше уваги. Якщо ви недбало, ви в основному запросити шкідників у вашій системі сліпо натиснувши на все, що ви бачите і погодившись з речі, ви не читали. Це помилка. Якщо ви хочете, щоб зберегти ваш комп’ютер в безпеці, ви повинні бути пильними. Крім того, отримати собі app надійних анти-шкідливих програм, щоб допомогти вам. Завжди тримати його в курсі і виконують регулярні сканування вашого комп’ютера переконайтеся, що воно є чистого.

Dycler.gen деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, зробіть саме для того, щоб видалити Dycler.gen з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Dycler.gen з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *