Як видалити вірус Dahkservice (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити вірус Dahkservice. Це Dahkservice вірусів Видалення керівництво працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Dahkservice класифікується дослідниками шкідливих програм як рекламне ПЗ. Зловмисних боротьби зі шкідниками відомий за його здатність взяти на себе ваш досвід перегляду. Він генерує море нав’язливою рекламою вміст, який буде спеціально орієнтовані згідно вже отриману інформацію про ваш перегляд звички, історії та пошукових запитів.

Оголошення будуть у вигляді спливаючих вікон, ексклюзивні пропозиції, спеціальні пропозиції та купони, запитів підроблені оновлення, миготливий повідомлень, і т. д. Ці оголошення покликаний отримання доходу через платними або pay-per-click методу.

Найпоширеніший спосіб розподілу, через спам повідомлення електронної пошти, вкладення електронної пошти та виконувані файли з невідомих відправників, вільне програмне забезпечення розшарування, підроблені оновлення запити, сумнівні посилання та оголошень тощо. Користувачі повинні бути обережним, коли вони отримують електронні листи від невідомого походження. Хакери часто надсилати листи, які просто видається отруєнням офіційний компанії, як eBay, PayPal, т. д.

дуже важливо приділяти пильну увагу і переконайтеся, що адреса електронної пошти є законним, перш ніж ви клацніть, щоб відкрити його. Ми також консультуємо управляючі оновлюється з офіційних джерел лише і не потрапити в пастку, підроблені оновлення спливаючих вікон, які закликатимуть натискати на підозрілі посилання.

Не хвилюйтеся, цей Dahkservice adware впливає на ваш веб-переглядач тільки. Хоча вміст згенерований оголошення реклама не є небезпечною сам по собі, посилання можна; значить перенаправлення вам може виявитися небезпечно. Ви можете бути одним простим рухом заражених посиланням, яке має можливість відкрити бекдори з іншими вірусами як браузер викрадачів, шпигунські програми або навіть троянські програми!

Шкідливих програм, зокрема рекламних Dahkservice можуть становити ризик для онлайн-безпеки та конфіденційності. Саме тому ми закликаємо наших читачів приступити до його видалення, як тільки вони помічають, що вона має інфіковані свій браузер. Ми можемо вести вас через цей процес. Все, що вам потрібно зробити, це слідувати докладні інструкції нижче.

Dahkservice видалити вірус

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Dahkservice вірус з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *