Як видалити вірус Cortana Runtime Broker | Оновлено

Trojans

Троянські коні є надзвичайно небезпечних вірусів. Вони універсальні і використовуються кібер-злочинці для всіх видів шкідливих діяльності. Легко отримати обманом вважати, що Cortana Runtime Broker — це нормально системою файл на комп’ютері, коли насправді, це не. Хакери, як відомо, назвати їх зловмисного програмного забезпечення, як ніби вони є необхідним OS файли, так що вони можуть обдурити жертва. Після того, як троян встановлює себе на вашому ПК, все пекло величе.

Паразита запрограмований на перетворити ваш комп’ютер в машину крипто монета видобутку. Для того, щоб зробити це, він буде використовувати будь-які ресурси можна знайти. Кібер машина потужності ЦП і ГП будуть направлені до палива видобутку процесів, викликаючи кожну програму, ви повинні працювати повільніше, ніж зазвичай. Інші симптоми цієї інфекції неприємні кібер включають відстаючих, повільний інтернет швидкості, перегріву, помилки системи, пошкодження файлу і багато іншого. На Cortana Runtime Broker буде впливати на всю систему, заважає вам за допомогою комп’ютера зазвичай.

Те, що вам потрібно знати про Cortana Runtime Broker Троян є, що він не може зламати свій шлях на вашому комп’ютері. Вірус потребує вашої допомоги, для того, щоб проникнути. Як правило паразит розворотів при відкритті спам інфікованого повідомлення електронної пошти з вкладеннями, або під час інсталяції програмного забезпечення розшарування що має приховані шкідливого вмісту. Будь-якому випадку, у вас не один, але сам винен. Хакери покладатися на наївність і недбалість і буде експлуатувати будь-якої даної можливості оманливим шляхом отримати ненавмисно надання вірус доступу до вашого ПК.

Якщо ви бачите будь-які підозрілі перспективних об’яви або електронну пошту, не натискайте на них. Якщо ви звернете пильну увагу на те, що ви робите онлайн, ви будете залишаються захищеними. Радимо, що ви виберете для Custom/ розширений тип установки, коли ви маєте справу з завантаженого програмного забезпечення, так що ви зможете побачити, якщо є будь-яких прихованих загроз у вигляді додаткового програмного забезпечення. Якщо будь-який є представити, зніміть виділення з них і вести з установки. Таким чином, ви будете переконайтеся, що небезпечний вміст не отримує доступ до вашого комп’ютера. Інші засобом поширення вірусу включають сумнівних посилання та оголошень, підроблені оновлень і torrent файли.

Троянських вірусів, не слід сприймати легковажно. Ви не хочете цього виду інфекції взяти на себе ваш ПК. Cortana Runtime Broker паразита можуть завдати серйозної шкоди комп ‘ ютера, якщо Microsoft Word не видаляє загроза в часі. Як тільки ви визначити наявність цього небезпечного Троян, ви повинні діяти проти нього. Наслідки ваших нічогонероблення буде дорогим. Вірус буде взяти на себе всю вашу систему і може пошкодити важливі системні файли, з метою досягнення зловмисних цілях.

Відставання, повільній швидкості Інтернету, видалення випадкових файлів та закінчення важливі процеси є, тільки смак, що троянський здатний по-справжньому. Не можна використовувати пристрій як правило, через вірус. Ваша система звалиться на щоденній основі, і помилки зробить ваше життя пекло життя. Хакери можуть навіть використовувати цю можливість, щоб викрасти особисту або фінансову інформацію. Ось чому важливо, щоб не витрачати час і видалити цей неприємний вірус з вашого комп’ютера, як можна швидше!

Cortana Runtime Broker деінсталяції

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

Тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Cortana Runtime Broker з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *