Як видалити вірус CompareNBuy (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити CompareNBuy. Це керівництво CompareNBuy видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Якщо ви раптом стикаються реклама від CompareNBuy на вашому моніторі, це чіткий ознака, що застосування CompareNBuy adware була установки на ПК. Це додатковий компонент браузера, яка сумісна з Internet Explorer, Mozilla Firefox і Google Chrome веб-браузерів, тому незалежно від того, який з них використовувати, CompareNBuy може отримати інстальовано на ньому.

Рекламне програмне забезпечення програми, звичайно, спробувати переконати вас, що це дуже корисно, надаючи вам кілька рекламу продуктів, що пропонуються за зниженими цінами. Тим не менш, найкраще, що ви могли б зробити в цій ситуації є ігнорувати всі оголошення, які сприяли шляхом застосування і видалення CompareNBuy з вашого комп’ютера, як можна швидше. Це єдиний спосіб уникнути будь-якої з питань безпеки.

Найбільш часто такі програми, як CompareNBuy ввести віртуальну машину разом з інших безкоштовних завантажень. Інсталятор розширення в комплекті з установника вибрану програму, так що коли ви встановите його, ви також набувати небажане додаток і купу інших програм ви не мав наміру встановити. Можна уникнути, це сталося тільки, заповнивши кожен крок налаштування передбачено майстра установки нового програмного забезпечення. Не забудьте прочитати всю інформацію, яка представлена на екрані ПК дуже ретельно і вимкнути всі додаткові програми, які вам пропонуються для установки. Таким чином ваша машина буде вільний від будь-яких потенційно небажаних програм.

The CompareNBuy Virus

CompareNBuy забезпечує вас з комерційної реклами, це типовий рекламної підтримки застосунку. Як тільки він інфільтратів комп ‘ ютера, додатковий компонент браузера починає проводити деякі види діяльності, як підключення до Інтернету без будь-якого дозволу. Таким чином, розширення буде мати доступ до віддалених реклами серверів, де вона буде отримати всі оголошення вона надає вам з.

Майте на увазі, що ці оголошення не створюються за додатковий компонент браузера, але деякі не знайомі третіх осіб. Таким чином, натиснувши на будь-який з них може бути переспрямування на пошкоджених веб-сайти, де ви могли б заманили встановити шкідливих програм на вашій системі. Враховуючи цей ризик, видаливши з ПК CompareNBuy настійно рекомендується.

На щастя, CompareNBuy видалення не є важкий процес. Заплановані програми вручну або автоматично, в залежності від власних вподобань. Якщо ви вирішили вручну, видаліть програму, ви повинні слідувати нижче наданих інструкцій. Хоча, навіть якщо ви завершили процес ручного видалення, як і раніше потрібно виконати повну перевірку комп’ютера для виявлення будь-яких залишків реєстру або тимчасові файли. Для цього, інсталювавши законним шкідливої інструмент, який буде знайти і видалити всі існуючі загрози на машині. Крім того, забезпечення безпеки буде тримати ваші система чистий і захищений у всіх часів.

CompareNBuy деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, зробіть саме для того, щоб видалити CompareNBuy з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити CompareNBuy з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *