Як видалити вірус Clock Hand (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити вірус Clock Hand. Це Clock Hand вірусів Видалення керівництво працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Clock Hand є додатком типовий adware. Незважаючи на клітку помилково приймають за зловмисних комп’ютерних інфекції, програма не настільки небезпечним і його можна видалити з ПК без необхідності будь-яких труднощів. Хоча, те, що ви повинні знати, що, якщо ви залишите Clock Hand на систему, можуть виникнути серйозні загрози проблеми. Таким чином, ви повинні тримати вашу віртуальну машину добре захищений на всі часи.

Clock Hand приходить з відомих SuperWeb рекламне сім’ї. Він славиться маючи породила численні програми, які відображати інтрузивні комерційної реклами. Наприклад, Clock Hand є практично ідентичним до програми, такі як туз гонки, NetGranule, спільн комбо і купу інших adware додатків, які були розроблені SuperWeb.

Офіційний сайт компанії Clock Hand є myclockhand.com, але цей сайт фактично не містять посилання на реального файл застосунку. Існує зелений завантажити кнопки, яка тільки ваші користувачі пусті нову вкладку. З цієї причини, це легко зробити висновок, що Clock Hand використовує інші методи для розповсюдження по всьому Інтернету.

Аналогічно до більшість програм, рекламного по, Clock Hand одержує поширення, що входять до складу інших програм. Тому користувачів комп’ютера має бути надзвичайно уважним, коли вони завантажити безкоштовне програмне забезпечення з файлу сторонні сайти обміну. Крім того, ви також повинні бути дуже обережні при відвідуванні сайтів torrent, тому що зазвичай вони повні пошкоджені реклами і підроблені завантажити кнопки і натиснувши їх призведе до завантаження більше рекламного програмного забезпечення в системі.

Завдяки є здатність функціонувати як розширення для браузера, Clock Hand додає плагін для Mozilla Firefox і Internet Explorer веб-браузерів. Розширення повинна працювати на Google Chrome, теж, але шкідливих програм знавці розповідають, що нові версії Google Chrome заблокувати застосунок adware. Це доводить, що ви повинні тримати ваше програмне забезпечення оновлюється для того, щоб захистити вас від будь-яких потенційних загроз.

Ще одне питання, пов’язані з Clock Hand є його здатність збирати інформацію про історію перегляду веб-сторінок і зберігати дані про ваших особистих інтересів. Після того, як на рекламне збирає достатньо інформації, він використовує дані надати вам налаштувати рекламу і зробити вас відкрити їх. Кожен клік, що ви робите генерує гроші для творців програми, і він зберігає існуючі.

“реклама від Clock Hand” і “Надаються Clock Hand” спливаючі вікна відображаються на популярних онлайн-сховищ, намагається обдурити вас, що вони допоможуть вам придбати щось найвигіднішою ціною. Проте, правда в тому, що ці рекламні оголошення виявляються зовсім марні. Крім того, Clock Hand оголошень можна переспрямування до пошкодженого веб-сайтів, тому відкриваючи їх безумовно не рекомендується.

Враховуючи всі вищезгадані, найкраще, що ви можете зробити у випадку, якщо ви з’ясувати, що Clock Hand присутній на ПК, для видалення adware додаток відразу. В іншому випадку ти дуже ймовірно, пережити ряд з питань безпеки.

На щастя, Clock Hand видалення не є важкий процес. Ви можете видалити його вручну або автоматично. У випадку, якщо вам потрібна будь-яка допомога з видалення process, ви можете слідкувати за ручний інструкціям нижче цієї статті. Тим не менш, навіть якщо завершення ручного видалення, ви все одно доведеться сканувати ваш комп’ютер інструментом законних шкідливої, щоб переконатися, що всі існуючі загрози було видалено, повністю. Засіб безпеки знайдіть і видаліть всі потенційно небажаних програм і буде захистити вашу систему від зловмисних програм у майбутньому.

Clock Hand видалити вірус

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Clock Hand вірус з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *