Як видалити вірус Cinplus (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Cinplus. Це керівництво Cinplus видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Cinplus це просто ще один рекламне програмне забезпечення програма, яка обіцяє зробити онлайн відео дивитися роботу. Тим не менш, ви знайдете що це безумовно не відбувається під час настройки програми на вашому комп’ютері. Таким чином, ви б краще видалити Cinplus з вашої системи, так само швидко, як ви можете. В іншому випадку, ви зможете дізнатися що це не тільки один adware програма, яка присутня на вашій машині.

Маючи на увазі, що рекламне програмне забезпечення програм зазвичай пов’язані з численних загроз безпеки комп’ютера, ви повинні знати, що Cinplus — не виключення. По суті, це додаток походить від великої родини рекламне програмне забезпечення програм, які зазвичай мають місячного тривалість життя. Інших подібних програм включають HQ кіно, кіно HD, HD-плюс, кіно-плюс, т. д.

на думку фахівців шкідливих програм, Cinplus та інші програми, які належать до тієї ж сім’ї, як правило тривати протягом приблизно через місяць, після чого їх розробників створити новий застосунок, який є так само, як і попередня, крім того, що його назва рандомізованих. Таким чином, це легко зробити висновок, що Cinplus ідентична всі інші програми з тієї ж групи, які були випущені раніше.

Для того, щоб захистити комп’ютер від додатків, як Cinplus, ви завжди повинні завантажити нове ПЗ з надійних джерел в Інтернеті і читати через надану інформацію за допомогою майстра інсталяції. Таким чином, ви отримаєте можливість підписатися на всі додатково пропонованих програм. В іншому випадку деякі потенційно небажаних програм буде встановлена на вашому комп’ютері.

Cinplus функції як розширення для браузера і вона сумісна з на основні веб-браузери-Internet Explorer, Google Chrome і Mozilla Firefox. Незважаючи на те, що додаток призначений комфортніше онлайн відео дивитися це не корисно для вас на всіх. Крім того, програма збирає інформацію про ваших сеанси перегляду для того, щоб надати вам численні замовний рекламні оголошення, які мають відношення до симпатій і переваг. У цей спосіб Cinplus намагається змусити вас натискають ваше оголошення відображається і генерувати гроші з веб-трафіку.

Що ви повинні знати, що може натиснути на будь-які рекламні ролики, пропонованих adware застосунку завжди є поганою ідеєю. Таким чином, для того, щоб уникнути проблем загроз безпеці, вам необхідно видалити Cinplus з комп’ютера прямо зараз. Крім того, не забудьте перевірити наявність інших потенційно небажаних програм за допомогою законних шкідливої інструмент, який буде знайти і видалити всі існуючі загрози на систему. Крім того, забезпечення безпеки допоможе вам підтримувати чистий і захищений віртуальної машини на всі часи.

Cinplus деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Cinplus з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *