Як видалити вірус Bwplayer (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити вірус Bwplayer. Це Bwplayer вірусів Видалення керівництво працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Ви коли-небудь наткнувся на Bwplayer? Шкідливих програм дослідники класифікувати цей паразит як рекламне ПЗ. Вона несе відповідальність за численні оголошень і спливаючих вікон, які направляються на вашому шляху. Крім того, вона здатна більш ніж установки shady панелі інструментів, додаток або розширень на вашому комп’ютері. Більш того, його місія полягає в тому, щоб контролювати кожен крок зробити онлайн і збирати ці дані.

Крім того, весь веб-перегляду історії та пошукові запити можуть так само легко отримати вкрадено цей паразит кібер. Чому? Таких веб-даних може бути дуже корисним для рекламного програмного забезпечення. За його допомогою він налаштовування оголошень і спливаючих вікон, так що вони швидше за все, отримаєте натиснули. BU річ з реклами в тому, що ви ніколи не знаєте, де вони можуть вас, щоб випрямити. Ви можливо, перенаправляються до інфікованої сторінки і, таким чином несвідомо небезпечних вірусів проникнути ваш ПК.

Часто adware ховається за спам-повідомлень і вкладень, сумнівні посилання та оголошень, пошкоджені потокові файли, і т. д. Найбільш поширеним засобом поширення найбільш вірогідно є запитів підроблені оновлення та програмне забезпечення в комплекті. Ми завжди рекомендую нашим читачам звернути пильну увагу, коли вони намагаються інсталювати програмне забезпечення, яке вони завантажені з Інтернету.

Користувачі часто роблять помилку, вибирають для швидкого встановлення, замість вибору Custom/ розширений режим майстра інсталяції. Вибираючи останнє, ви зможете переглянути, якщо в комплект містить будь-які приховані програми. Якщо ви помітили, що додаткові програми або програми, ми настійно рекомендуємо, що ви знімете з них виділення. Таким чином ви можете бути впевнені що не шкідливого програмного забезпечення входить комп’ютер.

Хоча adware є не дуже вважається дуже небезпечні, ви не варто недооцінювати це. Це більше, ніж здатний робити серйозні збитки, до комп’ютера. Звичайно, оголошення тільки нешкідливі, але один раз натиснути на них, ви можете отримати надіслати до заражених джерела та таким чином зубчики хакерам доступ до вашого комп’ютера. Потім вони можуть запускати інші віруси на вашій системі і навіть вкрасти особисті дані як паролі, IP адреси, банківських рахунків і номери кредитних карт, і. д.

Якщо вашу особисту і потрібно повернути собі контроль над вашого браузера, ви повинні видалити це неприємні adware з вашого комп’ютера, зараз! Якщо ви не впевнені, як це зробити, ми можемо допомогти вам. Все, що вам потрібно зробити це, дотримуйтеся інструкцій нижче.

Bwplayer видалити вірус

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, виконайте дії саме для того, щоб видалити Bwplayer вірус з браузера.

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Bwplayer вірус з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *