Як видалити вірус Browser Good (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware
Remove Browser Good

У випадку, якщо раптом помічаєш оголошення, що помічені як “Реклама від Browser Good”, “Принесені по Browser Good”, або що-небудь подібне, це чіткий ознака, що ваш комп’ютер був інфікований з рекламного програмного забезпечення.

Browser Good є реклама підтримується додатком, що був розроблений відомим SuperWeb ТОВ. Програма повинна бути потягнути”кращі угоди”, або, принаймні це те, як описано на своєму офіційному сайті – browsergood.info. Однак, реальність така, що немає корисні пропозиції або інші корисні вміст буде надано вам, тим самим усуваючи Browser Good з вашої віртуальної машини настійно рекомендується.

На офіційному сайті Browser Good ви побачите кнопку підкреслив завантажити, що Однак не функціонує. Звичайно, це не дивно на всіх тому що програм з SuperWeb сім’ї лише веб-сайти зробити користувачі думають, що вони є справжніми, хоча зрозуміло, що вони не є.

Remove Browser Good
The Browser Good Virus

Найчастіше Browser Good інфільтратів комп’ютера в комплекті з деякими безкоштовні завантаження, які приходять від ненадійного програмного забезпечення, розповсюдження веб-сайтів. Це загальний для більшості ненадійні програм, таким чином у випадку доцільно регулярно завантажувати застосунки з таких веб-сайтів, це достовірно відомо, що існує більше однієї небажаних програму на вашому комп’ютері.

Основна причина, чому реклама від Browser Good вважається небезпечним є те, що вміст, вони сприяють ознакою належності до невідомого третім особам. Ці сторони спонсор Browser Good та SuperWeb зокрема, мати свої товари та послуги представлені нічого не підозрюють користувачів комп’ютера. Однак, якщо натиснути на будь-який з цих оголошень, вони можуть переспрямування до підозрілих веб-сторінок, поширення шкідливих програм або необхідність збільшення веб-трафіку.

Вміст, що сприяло в кожне оголошення зазвичай не відповідає знайденим на веб-сайтах, так що ви не повинні дозволити собі бути спокуса або обдуреним на ексклюзивні угоди або вільний системи сканування і видалення Browser Good як можна швидше.

На щастя, Browser Good видалення не є важкий процес. Заплановані програми вручну або автоматично. Інструкції з ручного видалення надаються під цією статтею. Хоча, навіть якщо ви завершили процес ручного видалення, як і раніше потрібно виконати повну перевірку комп’ютера з метою виявлення будь-яких залишків реєстру або тимчасові файли. Для цього, встановивши авторитетних шкідливої інструмент, який буде стерти всі існуючі загрози відразу та буде захистити вашу систему від зловмисних програм на всі часи.

Browser Good деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, зробіть саме для того, щоб видалити Browser Good з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Browser Good з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *