Як видалити вірус Bonefreeze (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers
Remove Bonefreeze

Bonefreeze паразита відноситься до категорії браузер викрадачів. Це шкідливе програмне забезпечення здатне змінити будь-які настройки в вашому браузері, а також встановлення shady застосунками та панелі інструментів, всі без вашого відома або згоди. Типовими симптомами, які показують, що ваш веб-переглядач було викрадено є замінених домашню сторінку і кращим пошукову систему, а також нові вкладки сторінок. На їх місці на веб-сайт йти. bonefreeze. com буде існувати.

Цей сайт запрограмований для відображення різних оголошень, не Попрацювавши перевірити їх безпеки. Саме тому це дуже ризиковано, натисніть на такі рекламні сторінки-ви ніколи не знаєте, де ці посилання будуть випрямити вам. Але викрадач smart. Він буде стежити за кожним кроком заробити в Інтернеті і вкрасти ваші результати пошуку та історію браузера, так що вона краще вміст можна настроїти оголошення. Роблячи таким чином, можна швидше за все, натисніть на такі рекламу, оскільки вони будуть дуже привабливою для вас. Важливо звернути увагу, що на викрадач Головна мета забезпечити дохід для її творців, а також для рекламних сторінок, сприятиме. Це можливо через метод PPC (оплата за клік).

Remove Bonefreeze
The Bonefreeze Virus

Найпоширеніші способи для викрадач поширювати це через спам інфікованого посилання комплект програмного забезпечення, підроблені оновлень, torrent файли, і т. д. Зверніть увагу на вашу електронну пошту. Якщо ви отримуєте будь-які повідомлення від невідомих відправників, особливо якщо електронної пошти позначено як “спам” – не відкривайте його! Це не рідкість заражених програмне забезпечення для сховатися за повідомлення, які стверджують, що надіслано з достовірних джерел, таких як eBay, Amazon, PayPal, т. д.

не сліпо довіри таких листів, просто тому, що ім’я відправника у великій компанії. Завжди перевірте фактичного електронну адресу і порівняти його з офіційний одна. Якщо збігів немає – з триматися подалі від нього! Спам-повідомлень, які містять вкладення може бути дуже небезпечно. Це краще не відкривати їх, або ви ризикуєте, заражаючи комп’ютери з зловмисного програмного забезпечення. Те ж саме стосується сильно якщо ці вкладення, виконуваних файлів.

Не бійся, браузер викрадачів обмежити свою атаку тільки браузерів. Таким чином ім’я. Це причина, чому багато користувачів не вважають цей паразит як реальні вірус. Вона не може атакувати вашої комп’ютерної системи. Однак, це не робить його нешкідливі. Навпаки, це серйозно пошкодити ваш браузер. Щоб не кажучи вже про невідомі небезпеки, ви можете зіткнутися, якщо ви потрапляєте в пастку злочинців і клацніть будь-який реклами shady. Цілком можливо, що ви несвідомо відкрити бекдори для хакерів, які прагнуть таку можливість для викрадення цінних даних як паролі, адреси IP, Ідентифікатор входу, номери кредитних карток, облікові дані банківського рахунку, т. д.

це також шанс для інших зловмисних загрози та отримувати доступ до комп’ютера, якщо ти не бути обережні, що ви натиснете онлайн. Більше того, з кілька оголошень, які будуть виробляти паразита, браузер буде боротися, щоб йти в ногу в якийсь момент, поки вона перестає відповідати на запити повністю, робить вас в змозі використати будь-якого браузера на комп’ютері. Для того, щоб відновити контроль над вашого браузера і повернутися до безпечних і безкоштовне веб-досвіду, ви повинні діяти проти цього викрадач і видалити з комп’ютера, як тільки ви виявити свою присутність.

Bonefreeze видалити вірус

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Bonefreeze вірус з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *