Як видалити вірус Between Lines (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити вірус Between Lines. Це Between Lines вірусів Видалення керівництво працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Between Lines це просто ще один типовий adware додаток, який поставляється з відомих SuperWeb ТОВ сім’ї. Аналогічно до інших членів вищевідзначене сім’ї, такі як Nano серфер, руки годинника, чирок кошеня і поле зелені, один раз Between Lines входить комп ‘ ютера, вона починається, генерації тонн марно спливаючу рекламу, яка може викликати збої часті системи і істотно сповільнити ваш сеанси перегляду. Крім того, ці оголошення можуть переспрямування до деякі підозрілі веб-сайти і серйозно загрожувати ваша особиста безпека. Таким чином, найкраще, що ви могли б зробити, полягає у видаленні Between Lines від системи, як тільки ви помітите свою присутність на ньому.

Той факт що Between Lines не може бути завантажений з його офіційний сайт означає, що програма розповсюджується підозрілу. Найчастіше застосування adware розосереджено через пакетні інсталяторів, які зазвичай вийдуть з ненадійних веб-сайтів. Один з цих сайтів є malavida.com і надає інсталяторів згруповані разом з Between Lines. Майте на увазі, щоб завантажити нове ПЗ з офіційних сайтах тільки, тому що це єдиний спосіб, щоб тримати комп’ютер вільний від рекламного ПЗ додатків, як Between Lines. Крім того, ви повинні переконатися, що ваша система є добре захищений від зловмисних програм.

Аналогічно до інших adware додатків, після установки в системі, Between Lines надає кілька комерційної реклами і перепитування у той час як під час перегляду веб-сторінки. Основна проблема з цих оголошень є той факт, що вони містять посилання, які можуть переспрямування до пошкодженого веб-сайти і серйозно загрожувати ваша особиста безпека. Крім того, деякі з цих сайтів сприяти підозрілі інсталяторів, які заповнюються з невідомими програмами, яка може завдати шкоди для вашої ОС. Беручи до уваги ці факти її слід видалити Between Lines від віртуальну машину як можна швидше.
Майте на увазі, що основна мета Between Lines, щоб зробити легкий прибуток для того, щоб продовжувати своє існування. Єдиний спосіб зробити це для просування товарів і послуг свою партнерську третіх сторін а відображається за реклами, які вони надають. Кожен раз, коли ви натискаєте оголошення, розробники Between Lines зробити легкі гроші з вас. Крім того, adware застосування здатний крадіжки особистих даних і ділитися ними з вищезгаданими третіх сторін, яка є дуже небезпечно для вас. Таким чином, видалення Between Lines від системи настійно рекомендується.

На щастя, видалення Between Lines не є важкий процес. Ви можете стерти програма поряд своїй рекламі, вручну або автоматично. У випадку, якщо вам потрібна будь-яка допомога з видалення process, ви можете слідкувати за ручний інструкціям нижче цієї статті. Тим не менш, навіть якщо завершення ручного видалення, ви все одно доведеться сканувати ваш комп’ютер інструментом законних шкідливої, щоб переконатися, що всі існуючі загрози було видалено, повністю. Засіб безпеки знайдіть і видаліть всі потенційно небажаних програм і буде захистити вашу систему від зловмисних програм у майбутньому.

Between Lines видалити вірус

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Between Lines вірус з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *