Як видалити вірус BetterWorld (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити вірус BetterWorld. Це BetterWorld вірусів Видалення керівництво працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

BetterWorld це програма, яка сприяла як корисний інструмент для відображалися купонів та конкурентоспроможні ціни на кожен сайт, який ви відвідуєте. ІТ спеціалістів класифікувати цей паразит як рекламне ПЗ. Не потрапити в помилкове презентації цього тінисті програмного забезпечення.

В дійсності ця програма насправді дуже нав’язливим і буде генерувати численні рекламні оголошення, які будуть роєм вашого браузера, чи хочете ви це чи ні. Цілком можливо, для таких оголошень, щоб мати якийсь текст під ними, як “Реклама від BetterWorld”, “Працює на BetterWorld”, “Приніс вам BetterWorld” і т. д. Часто такі оголошення ставить на меті отримання вам завантажити інші сумнівною програмне забезпечення, як панелі інструментів, розширення та інших продуктів, які рекламуються як корисні. Маючи це рекламне програмне забезпечення на вашому комп’ютері може призвести до вашого браузера, щоб заморозити і аварії, що робить будь-яких дій в Інтернеті неможливо.

Найбільш поширеним засобом поширення, рекламне програмне забезпечення є безкоштовні пакетні програмного забезпечення і підроблені оновлення запити. Розробники часто упакувати програми та застосунки та розшарування їх разом з шкідливих програм, які не є належним чином розкрита. Це причина, чому користувачі несвідомо встановити такі зловмисні програми на своєму комп’ютері. Такі інфекції можуть легко уникнути, якщо вони позбутися звички зупинити свій вибір на швидкість монтажу.

Ми консультуємо наших читачів робити замість цього, це вибрати Custom або розширений режим майстра інсталяції, таким чином, щоб повністю контролюють процес установки. Більше того, таким чином, ви можете переглянути повний зміст вже згаданого ПЗ розшарування і можна легко зняти виділення будь-якої програми або програми, які ви знайдете підозрілі або ніколи не призначені для завантаження в першу чергу.

Рекламне програмне забезпечення може здатися не дуже небезпечно, але таке постійне покоління реклами, врешті-решт, перевантаження вашого браузера. Такий тягар буде причиною повільного підключення до Інтернету. Також ви будете відчувати труднощі не тільки в браузер, але і у виконанні будь-який web завдання, такі як відкриття простий веб-сайт. Кожен день, браузер буде відчувати себе мляво і навіть аварії. Це буде дістатися до точки, де ви не зможете робити будь-яку роботу, тому що ваша система буде занадто зайняті намагається завантажити всі сумнівні оголошень і спливаючих вікон. Ось чому дуже важливо діяти швидко.

Як тільки ви помітили наявність цієї програми BetterWorld, ми радимо Вам дотримуватися його негайного видалення. Ми допоможемо вам успішно видалити цей adware з вашого комп’ютера. Ви знайдете Детальні інструкції в кінці цієї статті.

BetterWorld видалити вірус

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити BetterWorld вірус з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *