Як видалити вірус Anonymous Search (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers
Remove Anonymous Search

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Anonymous Search. Це керівництво Anonymous Search видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Anonymous Search класифікується дослідниками шкідливих програм як небезпечні браузер викрадач. Маючи це на комп ‘ ютері принесе вам нічого, крім неприємностей. Це рекламується як дуже корисний додаток, який допоможе вам “зменшити пошукової системи можливість збирати інформацію про вашу веб досвід”, але насправді, це не так. Незабаром після того, як паразит утвердилася на ваш веб-переглядач, вона почне зловмисних плану.

Викрадачів, як відомо, змінити настройки браузера і замінити головній сторінці, вкладки сторінок і нових пошукової системи з тінистими настроювану сторінку. Більш того, це не рідкість для викрадачів встановити сумнівних розширення і панелі інструментів без необхідності просити вашого дозволу. Всі пекло величе під час запуску генерації великої кількості реклами. Такий вміст буде спеціально створений для бути більш привабливим для користувачів, завдяки даних отриманих web як історії веб-перегляду та пошуку результатів.

Браузер викрадачів не може зламати свій шлях на вашому комп’ютері. Вони потребують дозволу на отримання доступу. Хакери використовують наївність та недбалості, здійснювати свої зловмисні завдання. Чи не попадіться в їх пастку. Будьте обережні, коли ви переглядаєте в Інтернеті і подумайте двічі, перш ніж натиснути на щось.

Remove Anonymous Search
The Anonymous Search Virus

Викрадачі широко відомий, щоб сховатися за спам повідомлення електронної пошти, вкладення електронної пошти і виконувані файли, торренти, підроблені оновлення запити, безкоштовно пакетів програмного забезпечення, а також заражених посилання та оголошень. Для того, щоб переконатися, не будуть ненавмисно інсталювати зловмисні програми на комп ‘ ютері, потрібно інсталювати тільки під майстер advanced/ користувацькі установки. Крім того, не довіряють сліпо випадкових спливаюче, яка закликає вас, щоб перейти за посиланням shady оновлення. Натомість покладатися тільки на офіційний і ліцензованих джерел, щоб отримати оновлення програмного забезпечення.

Багато користувачів не вважають браузер викрадачів бути ‘реальний віруси’, оскільки вони обмежити свою атаку в браузері тільки. Однак, це не означає, що ви повинні бути недбале і ігнорувати загрози взагалі. Як тільки ви визначити наявність таких шкідливих програм, ви повинні негайно видалити його, перш ніж вона здатна викликати проблеми. В іншому випадку ви ризикуєте, піддаючи ваші особисті й фінансові дані.

Ви можете бути впевнені, що кібер-злочинці не пройде цю можливість і скористатися вашої ситуації для отримання таких даних, так що вони можуть отримати вигоду зрівнялася з іншими людьми. Не кажучи вже про загрозу, яка викрадач полягає у вашому браузері. Цей паразит несе відповідальність за повільний інтернет-зв’язок і постійна браузера аварій і відстаючих. Якщо ви хочете, щоб повернутися до безпечних і безкоштовне браузера досвіду, ви повинні прислухатися до наших попередження і діяти проти цього дратує паразита як можна швидше! Ми можемо допомогти вам з цим завданням. Все, що вам потрібно зробити, це просто слідувати нашим докладні інструкції нижче.

Anonymous Search деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Anonymous Search з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *