Як видалити вірус Air Globe (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware
Remove Air Globe Virus

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити вірус Air Globe. Це Air Globe вірусів Видалення керівництво працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Якщо монітор несподівано отримує затоплені тонн комерційних спливаючу рекламу, це певний застосунок adware присутня в системі. Така програма Air Globe і аналогічно до інших шкідливих програм, це типовий рекламної підтримки застосунку.

Незважаючи на те, що Air Globe покликана надати вам з кращі крамниці пропозицій в Інтернеті, хоча в той же час збереження ви достатньо часу, ви неодмінно повинні не довіряє цій програмі і буде видалено з вашого ПК якомога швидше. В іншому випадку adware додаток може завдати вам різні проблеми безпеки, часті збої системи і значно сповільнюють роботу комп’ютера. Крім того, Air Globe може дозволити інших небезпечних інфекційних захворювань на системі.

Air Globe належить до сімейства відомих SuperWeb. Додаток є інша версія Nano серфер, руки годинника, дотримуйтесь правил та багато інших програм, які ввести систему без будь-якого дозволу. У зв’язку з тим, що немає не прямого завантаження джерело для Air Globe, це означає, що застосунок проник ПК іншим способом.

Remove Air Globe Virus
The Air Globe Virus Virus

Подібно до інших програм adware, Air Globe є так вмілі, що він може зробити вас завантажити його, навіть не підозрюючи про це. Найбільш часто в рекламне входить ПК, що входять до складу інших програм і тримає свою присутність в секреті, поки кратне реклами починають з’являтися на вашому моніторі. насправді, це не є незвичайним взагалі тому що безкоштовне програмне забезпечення зазвичай подорожі в комплекті зловмисне програмне забезпечення, тому що це простий доступ виберіть пункт система. З цієї причини користувачі повинні бути дуже обережні під час встановлення нового програмного забезпечення на своїх комп’ютерах і ознайомитися з умовами та умовами, передбаченими майстра налаштування програми.

Як тільки Air Globe інфільтратів віртуальну машину, він додається як розширення для браузера Mozilla Firefox і Internet Explorer. Додаток також може працювати на Google Chrome, однак, шкідливих програм експерти стверджують, що новіші версії Google Chrome блокувати Air Globe.

Окремо від затоплення монітор з численними комерційних рекламу, Air Globe здатний ваш віртуальний заходи по моніторингу і запис історії веб-перегляду. Після того, як на рекламне збирає достатньо даних про вас, вона починається, забезпечуючи вас з налаштованим реклами, які пов’язані віртуальний інтересів і переваг для того, щоб зробити їх відкривають.

Кожен клік, що ви робите приносить прибуток третім особам, ховаючись за програмою і продовжує своє існування. Якщо ви хочете, щоб уникнути цього не відбувається і захистити вашу систему безпеки, ви повинні припинити комерційної реклами шляхом видалення Air Globe з вашого комп’ютера.

Гарні новини про Air Globe є, що його видалення не так важко. ЩЕНЯ може бути видалений із системи, вручну або автоматично. Інструкції з ручного видалення надаються під цією статтею. Хоча, навіть якщо ви завершили процес ручного видалення, як і раніше потрібно виконати повну перевірку комп’ютера з метою виявлення будь-яких залишків реєстру або тимчасові файли. Для цього, встановивши авторитетних шкідливої інструмент, який буде стерти всі існуючі загрози відразу та буде захистити вашу систему від зловмисних програм 24/ 7 в день.

Air Globe видалити вірус

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Air Globe вірус з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *