Як видалити вірус Advisurf (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Adware це зловмисного програмного забезпечення, яка програмується затопити жертви веб-екран з численними нав’язливою рекламою. За кожен клік, що користувач робить на таких оголошень платять паразита. Підняти свій шанс на успіх, рекламне програмне забезпечення буде відстежувати жертви онлайн діяльності і збирання даних як перегляд звичок, серфінг історії і результатів пошуку, надавати цільові вміст, що користувач є більш ймовірно, натисніть на. Часто таких оголошень сприятиме ексклюзивні пропозиції, спеціальні пропозиції або персоналізованих купонів і знижок.

Цей паразит також може генерувати shady спливаючі вікна, блимає повідомлення попереджень і запитів підроблені оновлення. Вигляд Advisurf сторінки є чіткий ознака, що ваш браузер був заражений поп такі загрози. Мати рекламне програмне забезпечення на ваш комп’ютер є серйозні порушення в вашої безпеки та конфіденційності. Ваша ситуація буде погіршуватися, якщо не діяти проти нього в часі.

Багато користувачів сліпо довіряти все, що вони бачать в Інтернеті. Очікуючи, що кожне посилання ви знайдете лісову доріжку для забезпечення джерел є помилкою. Це займе всього один клік для несвідомо інсталяції шкідливого програмного забезпечення на ПК. Рекламне програмне забезпечення є дуже хитрі. Він використовує хитрість і покладається на наївність і неуважність, для того, щоб проникнути ваш пристрій. Не буду поспішати з кардинальними. Подумайте двічі, перш ніж натиснути на щось в Інтернеті.

Рекламне ПЗ як відомо отримати розповсюджуються в основному спам-листи, тіньові рекламу, torrent файли, підроблені оновлення та програмне забезпечення в комплекті. Зверніть увагу, коли ви знаходитесь в такій ситуації. Рекомендовано, щоб ігнорувати спам. Іноді користувачі можуть отримувати повідомлення, які стверджують, що від офіційного компанії, як Amazon, PayPal, і т. д. В темі листа прагнемо зробити користувачеві відкрити його, не давши йому другий думки.

Зробити звичку завжди порівняти за цією адресою з тим, що залучені в їх офіційних сайтах. Немає не матчу, видаляйте електронного листа негайно. Також Радимо виконати вибіркової інсталяції, коли це можливо. Ця дія буде видимим будь-які приховані програми вам, і тим самим усуваючи будь-яку можливість несвідомо установки небезпечний вміст на комп’ютері.

Якщо ви думаєте, що ви будете захищені від небезпеки, поки ви не натискайте на будь-який з оголошення відображаються паразита, ви помиляєтесь. Рекламне ПЗ лише змінити свою тактику і стати більш агресивним, поки він виконує зловмисних завдання. Навіть буде інкогніто, коли веб-сторінки не врятує вас. Шкідливі програми буде можливість контролювати ваших дій в Інтернеті, незалежно від того, що.

Якщо ви не позбутися від нього в часі, його вдасться отримати свої руки на цінну інформацію, наприклад, але не обмежуючись паролів, номери кредитних карт, банківських рахунків, IP-адреси, і т. д. Такі дані, може піднести їх прибуток, як тільки вони поділитися ним з інших сумнівних третім особам. І це ще не все.

Вплив цього небезпечний шкідник на ваш веб-переглядач можуть бути серйозними. Повільний інтернет і відстаючих, які будуть початку. Це реальна загроза. І якщо ви не звертайте увагу на наші попередження, браузер може отримати так сильно пошкоджено, що ви не зможете використовувати його на всіх. Для того, щоб повернутися до нормального життя, безпечний і безкоштовне перегляду веб-сторінок, потрібно видалити Advisurf рекламного програмного забезпечення як можна швидше!

Advisurf видалити вірус

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Advisurf вірус з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *