Як видалити вірус 1AzdzwWHaJXytimxenzi45JVtY4FsXwLZZ Bitcoin Email | Оновлено

Trojans

1AzdzwWHaJXytimxenzi45JVtY4FsXwLZZ є досить тривалим ім’я на наявність вірусів. На щастя, це одне не є фактичним вірус. Ви отримали цього листа ввічливість scamware паразита, який в даний час проживає на вашому пристрої. Чи не попадіться брехня, написаний у цьому шахрайської електронною поштою. Шахраї хочуть зробити ви вважаєте, що ваш комп’ютер був заражений вірусом через дорослий сайт. В результаті вони тепер може шпигувати за вас. Вони також стверджують, що вони мають відеоматеріали про вас, що вони вже отримані через веб-камеру та мікрофон.

Шахраї загрожують викрити ці дані, якщо ви не відповідають з їх вимоги. Як стверджується, вам дають 24 годин для передачі $500 у вигляді Bitcoins гаманець адресу 1AzdzwWHaJXytimxenzi45JVtY4FsXwLZZ. Не платити їм що-небудь! Цей лист розроблений, щоб налякати вас і зробити ви поспішаєте у непотрібні дії! Видалити це повідомлення, як тільки ви його отримали і потім приступити сканування ПК для потенційних загроз scamware.

Існує причина, чому ви ‘ ве отримав цей лист. Ми не хочемо бути bringer погані новини, але схоже, що ваш комп’ютер вже не безкоштовно інфекції. Паразити відповідальний за Поштовий спотворення зумів ковзання непомітно і є зараз викликає проблеми. Важливо відзначити, що таке шкідливе програмне забезпечення не як розширений і не можуть зламати ваш пристрій. Єдиним способом для того, щоб отримати доступ до вашого кібер машина є, якщо ви встановити самостійно.

Часто це відбувається через комплекті програмного забезпечення. Ви повинні зробив помилку, вибравши режим швидкого встановлення, щоб заощадити час, але те, що ви не розуміють, що додатковий контент, який був прихований від вас, отримав автоматично встановлений на вашому комп’ютері, а також. Для того, щоб не відбувалося така річ, ми настійно рекомендуємо вибирають Custom або розширений режим майстра інсталяції, щоб будь-які приховані програми або програми видимими для вас, щоб вибрати з. Це не рідкість для scamware щоб також отримати через розповсюджуються спам-листи, ненадійні посилання та оголошення, торрент файлів і запитів підроблені оновлення.

Ми знаємо, як страшно було б отримати цей лист. Але важливо, щоб зберігати спокій і бачити минуле брехня, сказав шахраї сказав повідомлення. Логічно мислити. Не є достатньо доказів для вас, щоб знати напевно, що те, що вони стверджують, що це так. Хакери покладатися на наївність і страх, щоб отримати прибуток. Забрати валюті є також знаком, що щось не є абсолютно вірно. Cryptocurrency є безвісно відсутнім. Якщо ви платите задавані суму, ви не можете отримати гроші назад або трасування адресу отримувача.

Просто визнати електронну пошту як обман, що це і буде видалено з папки «Вхідні». Потім переконайтеся, що для видалення реальна загроза, відповідальних за неприємний email афера. Чим раніше ви знайти та видалити шкідливі scamware паразит, тим краще! Навіть якщо проігнорувати лист, вашу проблему не буде усунуто, і це дуже ймовірно, що паразита змінить свою тактику. Не стала легкою мішенню! Захистити ваші особисті дані і не дозволяйте шахраї дурень!

1AzdzwWHaJXytimxenzi45JVtY4FsXwLZZ Bitcoin Email деінсталяції

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити 1AzdzwWHaJXytimxenzi45JVtY4FsXwLZZ Bitcoin Email з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *