Як видалити вірус 16LU6SwUDdLsAy7XXHSMg7BRbA1kfDoBnZ Bitcoin Email | Оновлено

Trojans

16LU6SWUDDLSAY7XXHSMG7BRBA1KFDOBNZ ще інший email шахрай, який циркулює інтернет-простору. Це дуже страшно для отримання такого повідомлення, оскільки вона спрямована на оманливим шляхом передачі досить суму грошей, для того, щоб захистити вашу конфіденційність. Давайте зупинитися. Відправники цей лист стверджують, що комп’ютер був зламаний неприємний вірус, який дозволяє їм стежити за кожним рухом, що ви робите. Зокрема, через веб-камеру та мікрофон.

Жертва нібито гостював дорослий сайт, коли передбачувана ризик зараження відбулося. І тепер, шахраї хочуть зробити ви вважаєте їх брехня, що вони мають запису ви ‘гуляла’ перегляду на цьому сайті. Електронної пошти відправників попиту, що ви платите за їх мовчання. Вони дають свої обіцянки, що компромісних файли не буде Опубліковано онлайн, оскільки задавані кількість Bitcoins передати гаманець включений веб.

Ви повинні розуміти, що не єдиний слово в цій електронної пошти не вірно. 16LU6SWUDDLSAY7XXHSMG7BRBA1KFDOBNZ електронної пошти є не що інше, обман, розроблений, щоб налякати користувачів. Немає необхідності для вас, щоб зберегти це повідомлення в папці «Вхідні». Як тільки ви отримали його, ми настійно рекомендуємо, щоб видалити його. Потім переконайтеся, що для розслідування причиною цієї афери електронної пошти, сканування комп’ютера для потенційних загроз. Якщо такі буде знайдено, машинально їх, так що вони вже не зможуть зашкодити комп ‘ ютера будь-якого.

Scamware паразити не може вторгнутися вашого ПК без запрошення. Час говорить, що, доки ви не дозволяють боротьби зі шкідниками на вашому пристрої, вона не зможемо проникнути в неї. Однак, хакери використовують різні прийоми зробить вас сліпий потенційну загрозу. Вони також сильно покладатися на вас наївність і поспіху, щоб ви встановити такі паразита, навіть не підозрюючи про це. Найчастіше це відбувається, коли ви натиснете на заражених оголошення та посилання, відкриті спам-повідомлень, які містять вкладення and/ або виконувані файли або інсталювати програмне забезпечення розшарування в режимі Швидка установка.

Ви повинні бути більш старанним, якщо ви хочете зберегти ваш комп’ютер безкоштовно інфекції. Небезпека ховається всюди. Навіть за здавалося б надійний оголошення сприяє угоду що виглядає дуже добре, щоб бути правдою. Рекомендовано, щоб триматися подалі від будь-які підозрілі посилання дивлячись і реклами, оскільки вони можуть призвести до небезпечних сторонні веб-сайти. Ми також настійно рекомендовано Custom/ розширений тип інсталяції та зніміть виділення будь-якого додаткового програмного забезпечення, які можуть бути включені.

Якщо ви отримали цей страшний електронної пошти, не варто панікувати. Заспокойся і спробувати мислити раціонально. Немає ніяких твердих доказів, що шахраї претензій вірні. Немає ніяких реальних доказів. Повідомлення електронної пошти не містить будь-який твердий доказ, що ваш комп’ютер заражено, або що будь-які особисті дані були вкрадені. Не потрапляють в свої трюки і безумовно не надсилайте будь-які гроші. Прийняти цей лист як шахрайство, це і видалити його. Після цього дотримуйтесь наших порад і сканування your комп’ютер for реальна проблема і позбутися від нього. Не дозволяйте паніку і страх контролювати ваші дії. Зберігайте спокій і видалення реальні scamware паразит, що є причиною такої проблеми.

16LU6SwUDdLsAy7XXHSMg7BRbA1kfDoBnZ Bitcoin Email деінсталяції

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити 16LU6SwUDdLsAy7XXHSMg7BRbA1kfDoBnZ Bitcoin Email з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *