Хрому браузера “Вірусом” видалення

Browser hijackers
Remove Chromium Browser

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити хрому браузера. Це керівництво видалення хрому браузера працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Хрому браузера є законні застосунок, який був неправильно хакерів. Програма була розроблена як відкритої версії джерела веб-переглядача Google Chrome. Концепція хрому браузера дає користувачеві параметри налаштування. Ви можете встановити програму для вашої зручності. Змінювані настройки включають графічний дизайн, інтерфейс користувача та спеціальних можливостей. Програма забезпечує хороше обслуговування, але це не застрахована від хакерських атак. Зловмисних розробників цільової хрому браузера. Цей інструмент дає їм шанс отримати контроль над веб-браузера.

Які небезпеки навколо хрому браузера викрадач?

Якщо ви її не добровільно інсталювали хрому браузера на вашому комп’ютері, ви були жертвою кібер-атаки. Скомпрометований програмне забезпечення хакери встановлено до вашої системи. Вони будуть використовувати його для виконання різних несанкціонованими діями. Підпільні програма і його розробники мають інші порядку. Вони будуть мати інструмент змінення параметрів вашого браузера і взяти під контроль своїх завдань.

Параметри безпеки будуть збили. Це зроблено, щоб дати ізгоїв інструмент здатність генерувати спливаючу рекламу. Оголошення покаже вам ексклюзивні пропозиції, знижки, купони і інші пропозиції угоду. Викрадач відображаються спливаючі вікна, спливаючі, банери, купон коробки, freebies, знижки, плаваючі, інтерстиціального, контекстні, перехідний, порівняння та всю сторінку оголошення. Вони дадуть вам широкий вибір продукту листинги на вибір.

Власники хрому браузера викрадач Заробляйте гроші, щоб просувати сайти третіх сторін. Вони отримують комісійні, на основі загальної кількості кліків користувачів генерувати. Це не бажають внесок люди роблять для вигоди від хакерів. Увагу, що джерел для за реклами не гарантовано бути надійним. Будь-який з них міг посилання пошкоджені веб-сайти, пройняті шпигунських програм. Так як ваш браузер було підроблено, його не попередить вас про небезпечних веб-сайтів.

Хрому браузера викрадач виконує інший самодіяльність. Вона контролює користувачів онлайн сесій і збирає дані на них. Дзвінок тіньові буде стежити за історію веб-перегляду та натискання клавіш. Викрадач може отримати доступ до IP-адресу, географічне розташування, електронної пошти, номер телефону, імена користувачів, паролі та інші подробиці, введений в особистих облікових записів. Власники приховані програми можна продати ваші особисті дані без вашого дозволу або функції повідомлення на всіх.

Remove Chromium Browser
The Chromium Browser Virus


як викрадач хрому браузера отримати доступ до моїй системі?

Хрому браузера викрадач робить використання декількох розповсюдження векторів. Найбільш поширеним методом для розповсюдження крадькома програма комплектації. Хрому браузера викрадач може поставлятися в комплекті з freeware, shareware і піратськими копіями платних утиліт. Основна програма виведе список бонус інструмент в його умовах. Ви повинні знайти, де згадується цей параметр і зняти з нього. В іншому випадку, викрадач буде надано доступ до вашого комп’ютера.

Спам-листи, — інше загальне джерело для викрадач хрому браузера. Відокремлене програма засувки на вкладені документи, зображення та архіви. Відкриття викрадач вкладеного файлу спонукати його завантажити та інсталювати. Ви повинні доказ того, надійність ваші листи перш ніж виконувати наступні інструкції від них. Перевірте контакти з листа для підтвердження, що відправник є надійним.

Drive-by установок є ще одним засобом поширення викрадач хрому браузера. Підпільні програми можуть бути передані на вашій машині через пошкоджені веб-сайт або порушення безпеки посилання. Це відбувається на вході, так що ви повинні бути обережні, щоб не зустріти заражених домену. Рекомендовано, щоб зробити деякі дослідження на незнайомі сайти перед відвідування їх в перший раз. Теж саме стосується посилання провайдерів.

Хрому браузера деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, дотримуйтесь точно видалити хрому браузера з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Тип msconfigі натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити хрому браузера з браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *