Хакери зловживали Coverity Scan Cryptocurrency шахтні

Computer Security News

Безкоштовна послуга Coverity Scan, використовуються тисяч розробників для пошуку та виправлення помилок у своїх проектів з відкритим кодом, було припинено у зв’язку останні хакерських атак. На думку дослідників безпеки нападники порушили деякі з Coverity Scan серверів зловживати ними для гірничо cryptocurrency.

У 2014 році Coverity Scan була придбана компанією Synopsys, який почав інформування користувачів про порушення безпеки в п’ятницю. За інформацією компанії на кіберзлочинців взяв під свій контроль над Coverity Scan систем минулого місяця.

“Ми підозрюємо, що доступ, щоб використовувати наші обчислювальні потужності шахтні cryptocurrency” Synopsys сказав.

, “Ми не знайшов доказів що файли бази даних або артефакти завантажені відкритим вихідним кодом спільноти користувачів Coverity Scan послуги були доступні. Ми зберегли відомих комп’ютерних криміналістиці компанія, щоб допомогти нам у наших досліджень.”

За словами Synopsys безкоштовний сервіс вже назад онлайн і експерти вважають, що точка доступу позикових коштів з хакерами закрито зараз. Єдине, що користувачі повинні зробити, щоб відновити їх доступу до Coverity Scan, є для скидання пароля.

“Зверніть увагу, що сервери в питанні були не підключений до будь-яких інших Synopsys комп’ютерних мереж. Це повинно мати ніякого впливу на клієнтами наших комерційних продуктів, і ця подія не поставив Synopsys корпоративні дані або інтелектуальної власності на ризик,” Synopsys, пояснив.

Останнім часом хакери зацікавився високо отримання прибутку шляхом злому комп’ютери та сервери і зловживання ними з моїм cryptocurrencies.

Cryptocurrency гірнича шкідливих програм можете орієнтувати широкий спектр пристроїв, у тому числі промислових систем. Серед самих останніх жертв шкідливі програми був знаменитий автовиробник Тесла, чиї стручки Kubernetes були скомпрометовані і використовується для cryptocurrency видобутку.

Експертами в RedLock, який стверджував, що нападники отримали доступ до консолі Тесли Kubernetes як захист паролем не вистачало виявлено порушення безпеки.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *