Після порушення безпеки Facebook Штатів даних може бути регулюється

Computer Security News

В суботу, спостерігач повідомляє, що політичні дослідження Кембридж Analytica із зав’язками на президента Трамп, придбання 50 мільйонів Facebook облікові записи без дозволу. З тих пір Facebook ринку акцій продовжувати йти і безпеки порушенням був зроблений серед найбільш непрямі дані порушень в історії.

Як Кембридж Analytica не було достатньо часу, щоб створити свій власний призначені для користувача профілі до 2016 року виборів, компанії попросили дослідник Олександр Коган розвивати Facebook app платити користувачам прийняти Особистість випробувань.

На жаль, там було кілька проблем з цією угодою. Перше, що Коган не мають будь-якого дозволу від Facebook використовувати дані, він зібрав в комерційних цілях, і по-друге – застосунок не тільки збирають дані профілю користувача Особистість випробувань, а також придбав дані профілю користувача кожного тесту Такер друзів без їх відома.

Тим не менше, Головна проблема для користувачів, що Facebook чекати більше, ніж за два роки перед виявлення так звані “безпрецедентним дані збору врожаю”. Таким чином, користувачі не мав поняття Кембридж Analytica використовували їх профілі до розробки методів впливу на виборців.

Компанія заявила, вони ще не зробили нічого поганого, кажу, що “немає даних від [the researcher] використовувався Кембридж Analytica як частину послуг, вона наданих Дональд Трамп 2016 президента кампанії”. Тим не менш, є питання, над чи Трамп кампанії видається, тим не менш отримали перевагу в ході виборів від порушення даних.

Компанія Кембридж Analytica також заперечує будь-які порушення правил користування Facebook профілів користувачів, але колишнім працівником, який зараз інформаторів рішуче суперечили претензії.

В даний час Facebook має 2.1bn активних користувачів, з яких 1.4bn використовувати веб-сайт кожен день. Як соціальна мережева платформа він дозволяє людям ділитися ідеями, фото та життєві події з друзями, які колективно дає Facebook на найвищу роздільну здатність зображення кожного користувача Медійної компанії, роблячи акцент на емоції.

Для рекламодавців, Facebook є винятковим для його здатності цільової більше половини всіх людей в усіх розвинутих країнах і влади, це дає рекламодавцям.

Близько п’яти років тому, безпеки, експерти припустив, що Facebook алгоритми можуть бути використані для прогнозування речі, як продукт і політичних переваг від невелику кількість “любить”. Тим не менш, експерти були стурбовані наслідками конфіденційності, частково тому, що любить Facebook за замовчуванням для була «публічні».

Беручи до уваги всі аналізу до цих пір Facebook може нести відповідальність за порушення даних, які можуть створювати правових проблем відповідно до законодавства держави. Генеральний прокурор штату Массачусетс оголосила про розслідування, і Кембридж Analytica можете пред’явлені звинувачення, що він зламав виборчого законодавства США, використовуючи людей, які були громадянами США, ні зелений власників карток на США президентської виборчої кампанії. Обидва з них може бути підлягають дії FTC.

В усякому разі, після масивні безпеки порушенням, Facebook, є певні, що дані, може бути регулюється якомога швидше, з тим щоб забезпечити конфіденційність користувачів.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *