Новий Loki Bot кампанії атак корпоративних поштових скриньок

Computer Security News

Лабораторія Касперського безпеки дослідники повідомили, що вони знайшли новий спам кампанії, яка атакує корпоративних поштових скриньок за допомогою Loki Bot шкідливих програм.

На думку експертів розробників Loki Bot шкідливих програм використовувати різні соціально інженерної технікою жертвами відкрийте шкідливих вкладень, яка розгортається Loki Bot викрадача.

Спам-повідомлень містять вкладення з розширеннями як, тип файлу, який працює як контейнер для доставки шкідливих програм.

“Починаючи від початку липня, ми стали свідками зловмисних спам діяльність, яка цільові корпоративних поштових скриньок. Повідомлення, які виявлені до сих пір містять вкладення з як розширення, що рішення “Лабораторії Касперського” визначати як Loki Bot. “ Kaspersky аналіз держав.

“Ключових завдань до шкідливих програм полягає, щоб вкрасти паролі з веб-переглядачів, обмін повідомленнями додатків, пошти і FTP-клієнти та cryptocurrency гаманці. Loki Bot розсилок його грабувати шкідливих програм власникам. “

Як правило спам-повідомлень під виглядом сповіщення від інших компаній, або як накази і пропонує.

Зловмисне програмне забезпечення операторів направляють копії Loki Bot шкідливих програм для компаній адреси електронної пошти, які можна отримати з відкритих джерел або на веб-сайтах компаній.

Безпеки дослідники помітили, різні види спам-повідомлень, які включають фальшивими сповіщеннями із популярних компаній, підроблені фінансових документів і підробкою пропозицій або замовлення.

“Кожен рік ми спостерігаємо збільшення спаму нападів на корпоративному сектору. “Лабораторія Касперського”, говорить.

“Винних використовували фішингу та зловмисних спам, включаючи ковані ділових листів, у своєму змаганні до конфіденційної інформації корпоративних: Інтелектуальна власність, дані аутентифікації, баз даних, банківські рахунки, тощо.”

На думку експертів значення для організаціям прийнятті заходів безпеки, в тому числі обидва – технічні огороджень і навчання для працівників, є ключовим фактором для їх онлайн захисту.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *